d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16667686970125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 11:47pm
Quote (Pieczywo @ Sep 28 2010 05:43am)
a niby czemu mieliby?

masz umieć jeździć w kazdych warunkach, a nie w tylko wsłoneczne dni


Tak, ale leje jak cholera do tego to motor jest a nie samochód, więc jak chcą mieć skasowany motor to proszę bardzo, bo nie jeden na pasach może pierdolnąć :>
Member
Posts: 2,105
Joined: Mar 16 2010
Gold: 31.00
Sep 28 2010 02:01am
Posiadam Prawo Jazdy kat "B" zdalem na 8 razem ; p jezdze na codzien od 1,5 roku zero stluczki ; P
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 28 2010 02:14am
Quote (SMERF @ 27 Sep 2010 20:21)
Dlatego nie lubię jak jest ciemno ^.^

No ale Life is Brutal ! :)


Ja też nie lubię jak jest ciemno gdy jadę, często jadę za tirami po prostu bo dobrze oświetlają hehe ;)
Edit:
Quote (Rbk_1989 @ 28 Sep 2010 09:01)
Posiadam Prawo Jazdy kat "B" zdalem na 8 razem ; p jezdze na codzien od 1,5 roku zero stluczki ; P


O kierwaa. ;D

This post was edited by b0b3k on Sep 28 2010 02:21am
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Sep 28 2010 02:15am
Quote (Rbk_1989 @ Sep 28 2010 10:01am)
Posiadam Prawo Jazdy kat "B" zdalem na 8 razem ; p jezdze na codzien od 1,5 roku zero stluczki ; P


zobaczmy co dalej :D
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 28 2010 02:16am
Dziś, za jakieś trzy godziny mam praktyczny na A. Dobrze, że nie leje deszcz tylko lekka mżawka.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Sep 28 2010 02:53am
zapisałę się na prawko B)
Member
Posts: 4,493
Joined: Nov 26 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 28 2010 02:58am
ja juz 10 h wyjezdziłem ;d
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 28 2010 06:55am
KURWA! Teoria zaliczona, praktyka nie! Na placu za 1-szym razem nie postawiłem go na stopkę, a za 2-gim wszystko poza sprawdzeniem łańcucha. Mogłem się przejechać zrobiłem 8 i ruszanie na wzniesieniu i było git powiedział. I teraz szykować trzeba 110-120 zł!! SKURWYSYŃSTWO !! Kto normalny zawsze sprawdza łańcuch, nie jest pęknięty można jechać, ale naciąg? Parodia do tego te stawianie na stopke, każdy robi jak mu wygodniej.
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Sep 28 2010 07:16am
Quote (SilveeR @ 28 Sep 2010 14:55)
KURWA! Teoria zaliczona, praktyka nie! Na placu za 1-szym razem nie postawiłem go na stopkę, a za 2-gim wszystko poza sprawdzeniem łańcucha. Mogłem się przejechać zrobiłem 8 i ruszanie na wzniesieniu i było git powiedział. I teraz szykować trzeba 110-120 zł!! SKURWYSYŃSTWO !! Kto normalny zawsze sprawdza łańcuch, nie jest pęknięty można jechać, ale naciąg? Parodia do tego te stawianie na stopke, każdy robi jak mu wygodniej.


No przykra sprawa.
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 28 2010 07:21am
Idę do szkoły jazdy po papiery. B)

This post was edited by pawlosek on Sep 28 2010 07:22am
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970125Next
Add Reply New Topic New Poll