d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev166676869701019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Feb 5 2011 05:31pm
Quote (Kaam @ Feb 5 2011 03:27pm)
vouch. turbina chłodzi się na tej samej zasadzie co silnik, czyli poprzez chłodnicę.
Jak chcesz wyłączyć silnik czekasz 10 minut na postoju? -_-
Powiedz po prostu, że nie masz racji...
A gadanie o temperaturach w jakiej olej traci "lepkość" kurwa jaką lepkość, chyba prędzej gęstość kolego jest bez sensu.
Tak samo jakby gadać ile obrotów musi zrobić wałek rozrządu, żeby się zużył -_-
Doedukuj się troche AlCapoone.


Ty tez sie troche doedukuj. Jak nie dasz turbienie popracowac na wolnych obrotach by nabrala oleju to slychac ja przy nastepnym odpaleniu silnika. Kknp?
Upierdoliles sie jakiegos malo waznego schlodzenia oleju i sie plujesz

Quote (AlCapoone @ Feb 5 2011 04:12pm)
Turbo pracuje cały czasy, czy masz 900 czy 2,5k obrotów...
a jak jeździsz po parkingu to nie ma sensu odczekiwania, przeciez pisałem o tym


Tez masz kurwa pojecie o dieslu...

Quote (AlCapoone @ Feb 5 2011 05:04pm)
9.3 litrów Oleju napędowego na 100km


Co to za smok?


This post was edited by Archont on Feb 5 2011 05:41pm
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 5 2011 08:14pm

Quote (Kathorga @ 5 Feb 2011 22:19)
ma ktos jakis tester do aku? moze cos powiedziec na ten temat?


Uzywam w robocie.

This post was edited by zuz9 on Feb 5 2011 08:15pm
Member
Posts: 14,171
Joined: Sep 4 2006
Gold: 10,060.00
Warn: 20%
Feb 5 2011 10:43pm
Quote (Kathorga @ 5 Feb 2011 22:19)
ma ktos jakis tester do aku? moze cos powiedziec na ten temat?


jesli chodzi o sprawdzenie sprawnosci, to sa takie takie testery, dzialajace na zasadzie wywowalania obciazenia podobnego do rozrusznika.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 6 2011 04:57am
Quote (AlCapoone @ Feb 5 2011 10:59pm)
chodzi Ci o jego moc, czy ten kwas który jest w środku ??


moc, napiecie, prad rozruchu, ladowanie aku przy wlaczonym silniku itp

potrzebuje kupic cos porzadnego w rozsadnej cenie

Quote (BeQuiet @ Feb 6 2011 05:43am)
jesli chodzi o sprawdzenie sprawnosci, to sa takie takie testery, dzialajace na zasadzie wywowalania obciazenia podobnego do rozrusznika.


wlasnie o to mi chodzi, ale o szczegoly bym prosil, ew. co kupic zeby bylo tanie i dobre, a nie pokazywalo ze aku jest weak a silnika nie uruchomie

Quote (zuz9 @ Feb 6 2011 03:14am)
Uzywam w robocie.


szczegoly, model, cena, jak to dziala, wszystko mowic :angry:

This post was edited by Kathorga on Feb 6 2011 04:58am
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Feb 6 2011 05:24am
Quote (Kathorga @ 6 Feb 2011 11:57)



szczegoly, model, cena, jak to dziala, wszystko mowic :angry:


Nie znam, podlaczasz klamry, oddczytujesz napiecie bez obciazenia, nastepnie wciskasz guzik i napiecie pod obciazeniem.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 6 2011 07:43am
Quote (Archont @ Feb 6 2011 12:31am)
Ty tez sie troche doedukuj. Jak nie dasz turbienie popracowac na wolnych obrotach by nabrala oleju to slychac ja przy nastepnym odpaleniu silnika. Kknp?
Upierdoliles sie jakiegos malo waznego schlodzenia oleju i sie plujesz



Tez masz kurwa pojecie o dieslu...



Co to za smok?


Słucham mój masterze :)
Member
Posts: 2,122
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 6 2011 08:01am
Quote (AlCapoone @ Feb 6 2011 02:43pm)
Słucham mój masterze :)


eee od kiedy turbina w dieslu załącza się od razu? W moim od 1,5/2k obrotów dopiero :huh:
Member
Posts: 12,559
Joined: Jul 19 2007
Gold: 1,630.00
Feb 6 2011 08:10am
Quote (AlCapoone @ Feb 6 2011 01:43pm)
Słucham mój masterze :)

Z tego co widze, to Ty chcesz za takiego uchodzic, wypisujac tu jakies wygooglowane definicje.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 6 2011 08:13am
Quote (Volvo_S40 @ Feb 6 2011 03:01pm)
eee od kiedy turbina w dieslu załącza się od razu? W moim od 1,5/2k obrotów dopiero :huh:


Przecież turbo napędzane jest przez spaliny, więc nie ważne czy ma ona 900 czy 2,5 k obrotów zawsze działa. A jej moc czujesz dopiero wtedy, kiedy diesel łapie swój moment obrotowy.

Quote (Archont @ Feb 6 2011 03:10pm)
Z tego co widze, to Ty chcesz za takiego uchodzic, wypisujac tu jakies wygooglowane definicje.


jedyna definicja jaką wygooglowałem znajduje się wyżej, reszte wiem, bo sie tym interesuje.

This post was edited by AlCapoone on Feb 6 2011 08:14am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869701019Next
Add Reply New Topic New Poll