d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev16667686970268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 1 2011 05:37am
Quote (Tom_asz @ 1 Feb 2011 12:35)
teraz ma sporo nadrzewnych i jakieś jadowite

btw kumpel miał Blondyne za 550 zeta ,ale mu padła (pająk był tak wielki że aż strach bły wsadzać ręce do terrarium)


blondi ciekawe są ale jak na razie wolę nieco mniejszą a za to dużo tańszą L. parahybanę ;p


Quote (Tom_asz @ 1 Feb 2011 12:45)
mój braciak posiada parahebnę . giebne kilka fot jak wróci z pracy

pająki pająkami ,ale bardziej podoba mi się jego wąż ;)


Węże są zajebiste ale nie potrafiłbym ich karmić myszami/szczurami. Mam słabość do tych zwierząt :)

This post was edited by myr00n on Feb 1 2011 05:50am
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Feb 1 2011 05:45am
Quote (myr00n @ Feb 1 2011 12:37pm)
blondi ciekawe są ale jak na razie wolę nieco mniejszą a za to dużo tańszą L. parahybanę ;p


mój braciak posiada parahebnę . giebne kilka fot jak wróci z pracy

pająki pająkami ,ale bardziej podoba mi się jego wąż ;)

This post was edited by Tom_asz on Feb 1 2011 05:46am
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 1 2011 05:50am
ziomeg wlasnie skonczyl scianke w terrarium, ale delikatnie mu brudzi, tzn kiedy przejechie dlonia to ma na niej troche pylu ze scianki. jednak nie sa to duze zabrudzenia, oplaca mu sie pakowac do srodka zwierzaka?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 1 2011 05:52am
Quote (HillOvCypress @ Feb 1 2011 11:50am)
ziomeg wlasnie skonczyl scianke w terrarium, ale delikatnie mu brudzi, tzn kiedy przejechie dlonia to ma na niej troche pylu ze scianki. jednak nie sa to duze zabrudzenia, oplaca mu sie pakowac do srodka zwierzaka?


zaznacze, ze terra jest dla jaszczurki a nie dla pajuna
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 1 2011 05:59am
moja geniculata robi wykopki :angry:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 1 2011 06:33am
Quote (Yugi @ Feb 1 2011 11:59am)
moja geniculata robi wykopki :angry:


mazel tov!




Quote (HillOvCypress @ Feb 1 2011 11:50am)
ziomeg wlasnie skonczyl scianke w terrarium, ale delikatnie mu brudzi, tzn kiedy przejechie dlonia to ma na niej troche pylu ze scianki. jednak nie sa to duze zabrudzenia, oplaca mu sie pakowac do srodka zwierzaka?


Quote (HillOvCypress @ Feb 1 2011 11:52am)
zaznacze, ze terra jest dla jaszczurki a nie dla pajuna


ponawiam pytanie
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 1 2011 07:02am
Quote (HillOvCypress @ Feb 1 2011 01:33pm)
mazel tov!


wut? :huh:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 1 2011 07:06am
Quote (Yugi @ Feb 1 2011 01:02pm)
wut? :huh:


gratulacje.
w dalszym ciagu nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie -_-
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 1 2011 07:11am
Quote (HillOvCypress @ Feb 1 2011 02:06pm)
gratulacje.
w dalszym ciagu nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie -_-


a co tu gratulować, jak burdel robi :(

co do ścianki, ponoć pylące się podłoża/ścianki się nie nadają, ale ja się nie znam, kolega tak mówił, ma agamę
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 1 2011 07:43am
Quote (HillOvCypress @ 1 Feb 2011 13:50)
ziomeg wlasnie skonczyl scianke w terrarium, ale delikatnie mu brudzi, tzn kiedy przejechie dlonia to ma na niej troche pylu ze scianki. jednak nie sa to duze zabrudzenia, oplaca mu sie pakowac do srodka zwierzaka?


najprostsza odpowiedz na to pytanie jest taka, ze te zwierzaki na wolnosci nie zyja w sterylnych warunkach wiec nie przesadzajmy
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970268Next
Add Reply New Topic New Poll