d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16667686970495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 01:33pm
Quote (PaleNisko69 @ 5 Aug 2010 21:24)
Macie jakies rady dla poczatkujacego protosa :< ?


Grac.
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Aug 5 2010 01:57pm
Quote (PaleNisko69 @ 5 Aug 2010 19:24)
Macie jakies rady dla poczatkujacego protosa :< ?


cannon rushowac
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 02:09pm
Quote (gadin @ 5 Aug 2010 21:57)
cannon rushowac


Ta lol, wez mu nawet tak nie mow bo bedzie gral jak takie lolki.
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 5 2010 02:15pm
Quote (gadin @ Aug 5 2010 09:57pm)
cannon rushowac


lol gadin noob :(

This post was edited by PaleNisko69 on Aug 5 2010 02:15pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 03:01pm
2 gate z pod bazy przeciwnika jak chcesz lamersko wygrywac xD
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 03:23pm
Quote (kefir @ 5 Aug 2010 22:01)
2 gate z pod bazy przeciwnika jak chcesz lamersko wygrywac xD


to dziala tylko na tych co nie robia scouta czyli bronze/silver league ;<
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 03:25pm
Nawet jak zrobisz scouta to tez nie zawsze da sie wyczaic.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 03:35pm
Quote (cOr @ Aug 5 2010 09:23pm)
to dziala tylko na tych co nie robia scouta czyli bronze/silver league ;<


A co w gold graja wymiatacze? xD Gold to specyficzna liga gdzie jest masa rushujacych kolesie, ktorzy nie widzieli mid game na oczy.

Quote (kuebk @ Aug 5 2010 09:25pm)
Nawet jak zrobisz scouta to tez nie zawsze da sie wyczaic.


right

This post was edited by kefir on Aug 5 2010 03:48pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 03:49pm
Quote (kefir @ 5 Aug 2010 22:35)
a co w gold graja wymiatacze? xD



right


z zalozenia im wyzsza liga tym lepsi gracze

jak robisz drugi budynek i w tym momencie wjezdzasz kolesiowi do bazy scoutem i widzsz ze nie ma nic poza mainem i workerami to juz jest pewniak ze idzie albo cannon rush albo baraki/gatewaye pod twoja baza
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 04:15pm
Quote (cOr @ Aug 5 2010 09:49pm)
z zalozenia im wyzsza liga tym lepsi gracze

jak robisz drugi budynek i w tym momencie wjezdzasz kolesiowi do bazy scoutem i widzsz ze nie ma nic poza mainem i workerami to juz jest pewniak ze idzie albo cannon rush albo baraki/gatewaye pod twoja baza


2 gate + chrono boost + mikro to dobry build na wszystko. ;]

Quote (PaleNisko69 @ Aug 5 2010 07:24pm)
Macie jakies rady dla poczatkujacego protosa :< ?


http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays.php?&p1=huk

cale 12 rad
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970495Next
Add Reply New Topic New Poll