☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
66
67
68
69
70
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651765
Replies: 50000
Track Topic
Lucas
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold
:
13.36
#671
Sep 15 2010 03:37pm
Quote (rollen @ 15 Sep 2010 23:28)
masz czelsi i arsenal pewniaki
Może masz rację..
Quote (RoGh @ 15 Sep 2010 23:32)
Moge sie zalozyc o 200 fg, moj Zenit. Lmk.
Jak się zdecyduje do jutra to dam znać.
RoGH
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
28,575.00
#672
Sep 15 2010 03:40pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 23:37)
Może masz rację..
Jak się zdecyduje do jutra to dam znać.
Napisz mi pma, jezeli zrobisz to przed meczem to zaklad stoi, nie wiem po prostu czy bede mial mozliwosc odpisania.
mic9292
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
158.75
#673
Sep 15 2010 03:42pm
Arsenal/Bayern/Milan - te kluby na pewno dojdą do ćwierćfinału..
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#674
Sep 15 2010 03:46pm
Quote (RoGh @ 15 Sep 2010 17:40)
Napisz mi pma, jezeli zrobisz to przed meczem to zaklad stoi, nie wiem po prostu czy bede mial mozliwosc odpisania.
moje fifti ef gie na zenit ze wygra
?
SleepNowInThe Fire
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold
:
17.16
#675
Sep 16 2010 03:05am
Quote (mic9292 @ 15 Sep 2010 21:42)
Arsenal/Bayern/Milan - te kluby na pewno dojdą do ćwierćfinału..
co do Arsenalu to raczej będzie jak zwykle
grają ładnie na początku, wygrywają, żeby potem w najważniejszym okresie sezonu spuchnąć
nie liczyłbym na nich
RoGH
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
28,575.00
#676
Sep 16 2010 04:06am
Quote (Patryk1991 @ 15 Sep 2010 23:46)
moje fifti ef gie na zenit ze wygra
?
Ja na zenit stawiam.
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#677
Sep 16 2010 04:28am
Quote (Madrista @ Sep 15 2010 09:34pm)
Cieszy wygrana 2-0, szkoda ze tylko 1 bramka uznana Higuianowi ,
Real oddal 36 strzalow i padly tylko 2 bramki :C moj boze ; /
Stekelenburg zawodnikiem meczu
Nad cr ciazyla jakas klatwa wczoraj
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#678
Sep 16 2010 04:34am
Jak myśicie Lech ugra remis ze słabym Juventusem, czy będzie pogrom jednak?
This post was edited by imnoise on Sep 16 2010 04:39am
Feye
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold
:
2.46
#679
Sep 16 2010 04:37am
Quote (imnoise @ 16 Sep 2010 12:34)
Jak myśicim Lech ugra remis ze słabym Juventusem, czy będzie pogrom jednak?
Lech na wyjeżdzie, imo będzie 2:0 Juve
wielkiburak
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold
:
4.00
#680
Sep 16 2010 05:07am
rozjebiemy juventus jakies 3:0, ewentualnie 3:1 jak arboleda samoboja jebnie.
zobaczycie!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
66
67
68
69
70
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact