d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Sep 15 2010 03:37pm
Quote (rollen @ 15 Sep 2010 23:28)
masz czelsi i arsenal pewniaki


Może masz rację.. :P

Quote (RoGh @ 15 Sep 2010 23:32)
Moge sie zalozyc o 200 fg, moj Zenit. Lmk.


Jak się zdecyduje do jutra to dam znać.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 15 2010 03:40pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 23:37)
Może masz rację.. :P



Jak się zdecyduje do jutra to dam znać.


Napisz mi pma, jezeli zrobisz to przed meczem to zaklad stoi, nie wiem po prostu czy bede mial mozliwosc odpisania.
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Sep 15 2010 03:42pm
Arsenal/Bayern/Milan - te kluby na pewno dojdą do ćwierćfinału..
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 15 2010 03:46pm
Quote (RoGh @ 15 Sep 2010 17:40)
Napisz mi pma, jezeli zrobisz to przed meczem to zaklad stoi, nie wiem po prostu czy bede mial mozliwosc odpisania.


moje fifti ef gie na zenit ze wygra :P ?
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Sep 16 2010 03:05am
Quote (mic9292 @ 15 Sep 2010 21:42)
Arsenal/Bayern/Milan - te kluby na pewno dojdą do ćwierćfinału..


co do Arsenalu to raczej będzie jak zwykle
grają ładnie na początku, wygrywają, żeby potem w najważniejszym okresie sezonu spuchnąć
nie liczyłbym na nich
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 16 2010 04:06am
Quote (Patryk1991 @ 15 Sep 2010 23:46)
moje fifti ef gie na zenit ze wygra :P ?


Ja na zenit stawiam.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Sep 16 2010 04:28am
Quote (Madrista @ Sep 15 2010 09:34pm)
Cieszy wygrana 2-0, szkoda ze tylko 1 bramka uznana Higuianowi ,
Real oddal 36 strzalow i padly tylko 2 bramki :C moj boze ; /
Stekelenburg zawodnikiem meczu


Nad cr ciazyla jakas klatwa wczoraj -_-
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 16 2010 04:34am
Jak myśicie Lech ugra remis ze słabym Juventusem, czy będzie pogrom jednak?

This post was edited by imnoise on Sep 16 2010 04:39am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 16 2010 04:37am
Quote (imnoise @ 16 Sep 2010 12:34)
Jak myśicim Lech ugra remis ze słabym Juventusem, czy będzie pogrom jednak?


Lech na wyjeżdzie, imo będzie 2:0 Juve
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 16 2010 05:07am
rozjebiemy juventus jakies 3:0, ewentualnie 3:1 jak arboleda samoboja jebnie.
zobaczycie!
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll