☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev
1
66
67
68
69
70
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 131136
Replies: 7169
Track Topic
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#671
Sep 8 2010 12:30pm
up
hmm dorwalem sie do k-on'a
This post was edited by colos on Sep 8 2010 12:35pm
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#672
Sep 8 2010 12:36pm
Quote (colos @ Sep 8 2010 08:30pm)
up
hmm dorwalem sie do k-on'a
Nie polecam, ale to kwestia gustu. Jak ci sie kon spodoba to obejrzyj lucky star.
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#673
Sep 8 2010 12:38pm
Quote (Saygon @ 8 Sep 2010 19:36)
Nie polecam, ale to kwestia gustu. Jak ci sie kon spodoba to obejrzyj lucky star.
zobacze jak tam odcinki po pierwszym bo komedia to ok ale nie lubie musicali
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#674
Sep 8 2010 12:51pm
Quote (colos @ Sep 8 2010 08:38pm)
zobacze jak tam odcinki po pierwszym bo komedia to ok ale nie lubie musicali
To nie musical, po prostu one maja swoja szkolna grupe, ale odcinki nie skupiaja sie na muzyce w jakims duzym stopniu.
marvolo
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
1,155.59
#675
Sep 10 2010 11:25am
cos nam temat umiera
aktualnie ogladam Sekirei drugi Sezon .. pierwszy bylo przyjmeny i lekki ...oby drugi byl taki sam lub lepszy
ToG_Legend
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold
:
1,301.33
#676
Sep 10 2010 11:29am
dragon bull
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#677
Sep 10 2010 11:33am
Quote (marvolo @ 10 Sep 2010 18:25)
cos nam temat umiera
aktualnie ogladam Sekirei drugi Sezon .. pierwszy bylo przyjmeny i lekki ...oby drugi byl taki sam lub lepszy
umiera bo nie chce sie nikomu juz ogladac anime ,ja ogladam kona ale czym mam sie chwalic
fajne anime
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#678
Sep 10 2010 01:48pm
Czemu ichigo 100% kończy się na tak dennym OVA? Na dodatek w końcu nie wybrał żadnej więc dlaczego nie zrobili więcej odcinków anime?
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#679
Sep 10 2010 02:05pm
Quote (RavenN @ 10 Sep 2010 20:48)
Czemu ichigo 100% kończy się na tak dennym OVA? Na dodatek w końcu nie wybrał żadnej więc dlaczego nie zrobili więcej odcinków anime?
nie ogladalem tego anime,mecze kateikyoushi hitman reborn ,21 odcinek
k-on'a 12
marvolo
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
1,155.59
#680
Sep 11 2010 04:01pm
Quote (colos @ Sep 10 2010 08:05pm)
nie ogladalem tego anime,mecze kateikyoushi hitman reborn ,21 odcinek
k-on'a 12
ogladaj kimi ni todoke .. w wielu elemntach przypomina Kaichou
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
66
67
68
69
70
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact