d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16667686970717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 8 2010 12:30pm
up
hmm dorwalem sie do k-on'a

This post was edited by colos on Sep 8 2010 12:35pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 8 2010 12:36pm
Quote (colos @ Sep 8 2010 08:30pm)
up
hmm dorwalem sie do k-on'a


Nie polecam, ale to kwestia gustu. Jak ci sie kon spodoba to obejrzyj lucky star.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 8 2010 12:38pm
Quote (Saygon @ 8 Sep 2010 19:36)
Nie polecam, ale to kwestia gustu. Jak ci sie kon spodoba to obejrzyj lucky star.


zobacze jak tam odcinki po pierwszym bo komedia to ok ale nie lubie musicali
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 8 2010 12:51pm
Quote (colos @ Sep 8 2010 08:38pm)
zobacze jak tam odcinki po pierwszym bo komedia to ok ale nie lubie musicali


To nie musical, po prostu one maja swoja szkolna grupe, ale odcinki nie skupiaja sie na muzyce w jakims duzym stopniu.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 10 2010 11:25am
cos nam temat umiera :)

aktualnie ogladam Sekirei drugi Sezon .. pierwszy bylo przyjmeny i lekki ...oby drugi byl taki sam lub lepszy
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold: 1,301.33
Sep 10 2010 11:29am
dragon bull
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 10 2010 11:33am
Quote (marvolo @ 10 Sep 2010 18:25)
cos nam temat umiera :)

aktualnie ogladam Sekirei drugi Sezon .. pierwszy bylo przyjmeny i lekki ...oby drugi byl taki sam lub lepszy


umiera bo nie chce sie nikomu juz ogladac anime ,ja ogladam kona ale czym mam sie chwalic
fajne anime
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 10 2010 01:48pm
Czemu ichigo 100% kończy się na tak dennym OVA? Na dodatek w końcu nie wybrał żadnej więc dlaczego nie zrobili więcej odcinków anime?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 10 2010 02:05pm
Quote (RavenN @ 10 Sep 2010 20:48)
Czemu ichigo 100% kończy się na tak dennym OVA? Na dodatek w końcu nie wybrał żadnej więc dlaczego nie zrobili więcej odcinków anime?


nie ogladalem tego anime,mecze kateikyoushi hitman reborn ,21 odcinek
k-on'a 12
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 11 2010 04:01pm
Quote (colos @ Sep 10 2010 08:05pm)
nie ogladalem tego anime,mecze kateikyoushi hitman reborn ,21 odcinek
k-on'a 12


ogladaj kimi ni todoke .. w wielu elemntach przypomina Kaichou
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970717Next
Add Reply New Topic New Poll