Quote (kubaty @ 23 Mar 2010 17:59)
bierzecie mnie jako soske czy nie?
gostek decyduje

to jest soso light ?? hybrydy imo sie nie oplaca bo i tak nie ma na to items narazie

Quote (gostek987 @ 23 Mar 2010 18:05)
Ok w takim razie szukam osob chętnych do grania od razu po resecie...
Softcore Europe Ladder
Lista Osób na chwile obecna:
1.Ja - soso blizz
2.Down (
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=170871 ) - sosos blizz
3.Kycprian (nie ma konta na jsp) - ele dudu
4.?? zaki - soso orb
5. xorah - pala hammer
szukam jeszcze 3 osob...
ja bede na pewno wiec mozesz wymazac "??" xD
Quote (kubaty @ 23 Mar 2010 17:59)
bierzecie mnie jako soske czy nie?
gostek decyduje

to jest soso light ?? hybrydy imo sie nie oplaca bo i tak nie ma na to items narazie
