Quote (cauchy @ Apr 27 2011 06:32pm)
Tywin bedzie chyb chwilowo pokazany w pierwszym sezonie:
http://www.game-of-thrones.co.uk/wp-content/uploads/2010/07/charles-dance-300x168.jpg
oto on.
pasuje jak chuj.
co do joffa, to koles poprostu troche dretwo gra, ale robienie przechuja, dobrze mu wychodzi.
Co do wieku, kazda postac zostala postarzona o jakies 3-5 lat.
Bran w serialu ma chyba 10 lat, podczas gdy w ksiazce zaczyna chyba w wieku 7 o ile dobrze pamietam. Mysle, ze dosc duzym powodem ku temu bylo prawo jakie panuje w stanach. Jak wiemy, w ksiazce normalnym bylo "puszczanie" sie po pierwszej miesiaczce, krwawi? to mozna ruchac. ogolnie taka zasada. ale jak wiemy, u amerykancow mozna decydowac o smierci innych ludzi (bron palna mozna nabyc w wieku 16 lat), ale o zeby decydowac o zyciu, to juz trzeba miec 18, tak wiec mysle, ze musieli zlagodzic to jakos, bo dymanie 13latek, to jakby pedofilia ...
W średniowiecznym świecie, panowały inne zasady. Aktorki wyglądają starzej niż w książce, to równie dobrze mogli je podstawić w jakichś erotycznych scenach i momentach - oczywiście tyle ile wymaga choćby wzmianka.
Co do Lorda Tywima, się nie zgodzę, według książki był łysy.
Joffrey gra chujowo i bardzo wątpliwe jest twierdzenie, że się zmieni. Jego twarz wkurwia pewnie wszystkich.
Z Catelyn mamy zgodność, jej uroda niestety nie grzeszy. Wyraz twarzy i jakakolwiek próba mimiki gestów wypada po prostu fatalnie. Podsumowując gorszej aktorki i starszej już chyba nie mogli wybrać
