d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev16667686970523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 17 2010 01:26pm
Quote (GoSu19 @ 17 Mar 2010 18:17)
witam wszystkich :) szukam chetnych do gry na ps3 w mw2, burnout, gta 4, lbp, shoun white, kz2 a dzis jeszcze jade po bf bc2 wiec tez zapraszam :)

mam killzone 2, niedlugo rowniez zakupie bc2 :) dodaj wentyl_pl
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Mar 17 2010 01:39pm
Quote (GoSu19 @ Mar 17 2010 07:17pm)
witam wszystkich :) szukam chetnych do gry na ps3 w mw2, burnout, gta 4, lbp, shoun white, kz2 a dzis jeszcze jade po bf bc2 wiec tez zapraszam :)


w gta4 na ps3 można grać przez neta? :O
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Mar 17 2010 03:30pm
No Panowie i Panie. MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAZGGGA jest!!!!! :D Grafa, fabula, combosy, bronie - perfekt zrobiona gra. Ide dalej gierczyć w GoW 3

This post was edited by kaaba on Mar 17 2010 03:32pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 18 2010 12:45am
Quote (kaaba @ 17 Mar 2010 22:30)
No Panowie i Panie. MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAZGGGA jest!!!!! :D Grafa, fabula, combosy, bronie - perfekt  zrobiona gra.    Ide dalej gierczyć w GoW 3


Grasz juz +/- 3 h wiec zostalo Ci max drugie tyle :D Daj znac jak skonczysz gre i co wtedy zrobisz :D :D
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 18 2010 02:58am
Działa już Store w BC2. Patch się pojawił. Do pobrania 2 nowe mapy dla posiadaczy kodu VIP. W planach sporo nowych orderów, zmiany wyglądu postaci, broni i jeszcze nowe mapy.
Nie pobierałem tego, nie wpisywałem kodu jeszcze. Zastanawiam się, czy mnie gra nie znudzi, czy nie wystarczyłby mi Battlefield 1943. Za krótko grałem jeszcze. A do sprzedaży z kodem niewykorzystanym lepiej pójdzie.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 18 2010 06:28am
Hah :d

Kumpel zza plotu dostal wczoraj PS3 :D :D

W zestawie GoW 3 i dokupil sobie NBA 10 ^^

To sie nazywa miec faart ;> (mowie o mnie)

This post was edited by Redel on Mar 18 2010 06:28am
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 18 2010 07:09am
Quote (Redel @ 18 Mar 2010 13:28)
Hah :d

Kumpel zza plotu dostal wczoraj PS3 :D :D

W zestawie GoW 3 i dokupil sobie NBA 10 ^^

To sie nazywa miec faart ;> (mowie o mnie)


Jakie NBA ? Ja mialem i z ea czyli 2010 live (ale zamienilem: musialem dorzucic 09 live do 10live i dostalem 2k10 +1fnta na karte) i 2k10 jest lepsze. tryb MyPlayer miazdzy. Szkoda ze tak slabo mi idzie. Duzo powtarzam zeby miec min. 10pkt, 10 ass. i ocene conajmniej A.
Member
Posts: 2,183
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1,818.90
Mar 18 2010 07:10am
bump ;)
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 18 2010 08:14am
Sprzedalem wlasnie wiadomo gdzie moje psp za 450zl :) Na dniach mam zamiar kupic sobie Uncharted 2, Heavy rain i GoW3 (ale na to sobie poczekam z miesiac, bo na 90% bedzie z 2 razy tanszy ;D). Zaczalem sie zastanawiac nad BFBC2... kurde, sam nie wiem ;d
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Mar 18 2010 08:16am
Quote (Stara_Lunara @ 18 Mar 2010 16:14)
Sprzedalem wlasnie wiadomo gdzie moje psp za 450zl :) Na dniach mam zamiar kupic sobie Uncharted 2, Heavy rain i GoW3 (ale na to sobie poczekam z miesiac, bo na 90% bedzie z 2 razy tanszy ;D). Zaczalem sie zastanawiac nad BFBC2... kurde, sam nie wiem ;d


ja ide wlasnie porzadnie ustawic ps3 pod hdmi, mam 2 kable, wiec tez zobacze ktory lepszy zeby wycisnac z czarnej perelki jak najwiecej <3
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970523Next
Add Reply New Topic New Poll