Quote (MRCN @ 18 Jan 2010 21:05)
według mnie moze byc, robiłem tak i działało : )
to mnie tez!
ok dzieki ; DDD
a co do treningu
podciaganie szer. - max
podciaganie wasko - max
podciaganie podchwyt - max
pompki klasyczne - max
pompki z nogami na podwyższeniu - max
pompki tyłem - max
abs/a6w
co do treningu moze taki byc czy cos dorzucic/wywalic?
i co lepsze na brzuch?
robilem absa, fajny byl, teraz zaczalem a6w (11 dzien) i juz mi sie cholernie nudzi ;x
wiec nie wiem co lepsze bedzie przy takim bieganiu + cwiczeniach ;d
Quote (LoQ @ 18 Jan 2010 21:07)
da radę, pamiętaj, że od natężenia treningu zależy jego czas -
Jeśli tak sobie "biegasz" to min. 40 min+
Jeśli masz sybsze tępo to przynajmniej 20 min+
Do każdego następnego treningu dodawaj sobie minutę/dwie.
spoko, z bieganiem to akurat nie problem, ja nie zaczynam biegac tylko po prostu wracam po przerwie mozna tak powiedziec xd
po prostu tym razem chce biegac + cwiczyc, bo zawsze bylo tak, ze albo cwiczylem, albo biegalem, nigdy jakos nie myslalem o laczeniu tego ;d
This post was edited by terazjanabicie on Jan 18 2010 01:11pm