d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev16667686970166Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Jan 18 2010 01:08pm
nvm :<

This post was edited by Push3r on Jan 18 2010 01:09pm
Banned
Posts: 4,345
Joined: May 10 2009
Gold: 1.00
Warn: 20%
Jan 18 2010 01:09pm
Quote (MRCN @ 18 Jan 2010 21:05)
według mnie moze byc,  robiłem tak i działało : )

to mnie tez!


ok dzieki ; DDD
a co do treningu

podciaganie szer. - max
podciaganie wasko - max
podciaganie podchwyt - max
pompki klasyczne - max
pompki z nogami na podwyższeniu - max
pompki tyłem - max
abs/a6w

co do treningu moze taki byc czy cos dorzucic/wywalic?
i co lepsze na brzuch?
robilem absa, fajny byl, teraz zaczalem a6w (11 dzien) i juz mi sie cholernie nudzi ;x
wiec nie wiem co lepsze bedzie przy takim bieganiu + cwiczeniach ;d

Quote (LoQ @ 18 Jan 2010 21:07)
da radę, pamiętaj, że od natężenia treningu zależy jego czas -

Jeśli tak sobie "biegasz" to min. 40 min+
Jeśli masz sybsze tępo to przynajmniej 20 min+

Do każdego następnego treningu dodawaj sobie minutę/dwie.


spoko, z bieganiem to akurat nie problem, ja nie zaczynam biegac tylko po prostu wracam po przerwie mozna tak powiedziec xd
po prostu tym razem chce biegac + cwiczyc, bo zawsze bylo tak, ze albo cwiczylem, albo biegalem, nigdy jakos nie myslalem o laczeniu tego ;d

This post was edited by terazjanabicie on Jan 18 2010 01:11pm
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 01:09pm
Quote (LoQ @ Jan 18 2010 09:03pm)
tylko po chuj od razu wpierdalac te syfy, skoro dopiero zaczynasz cwiczyc ?  Przeczytaj sobie sfd, na początku podstawą każdego treningu jest dieta....


dieta? a co ja chce schudnac? kumpel gadal ze szamal te bialko i bylo dobrze z przyrostami, a o diecie nawet nie wspomnial ;)
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Jan 18 2010 01:10pm
Quote (terazjanabicie @ 18 Jan 2010 21:09)
ok dzieki ; DDD
a co do treningu

podciaganie szer. - max
podciaganie wasko  - max
podciaganie podchwyt - max
pompki klasyczne - max
pompki z nogami na podwyższeniu - max
pompki tyłem - max
abs/a6w

co do treningu moze taki byc czy cos dorzucic/wywalic?
i co lepsze na brzuch?
robilem absa, fajny byl, teraz zaczalem a6w (11 dzien) i juz mi sie cholernie nudzi ;x
wiec nie wiem co lepsze bedzie przy takim bieganiu + cwiczeniach ;d



jak chcesz coś dorzucić to coś na barki i coś na nogi, bo plecy i klatkę robisz spoko
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Jan 18 2010 01:10pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 07:09pm)
dieta? a co ja chce schudnac? kumpel gadal ze szamal te bialko i bylo dobrze z przyrostami, a o diecie nawet nie wspomnial ;)


dieta na mase oczywko
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Jan 18 2010 01:12pm
Quote (terazjanabicie @ Jan 18 2010 08:09pm)
ok dzieki ; DDD
a co do treningu

podciaganie szer. - max
podciaganie wasko  - max
podciaganie podchwyt - max
pompki klasyczne - max
pompki z nogami na podwyższeniu - max
pompki tyłem - max
abs/a6w

co do treningu moze taki byc czy cos dorzucic/wywalic?
i co lepsze na brzuch?
robilem absa, fajny byl, teraz zaczalem a6w (11 dzien) i juz mi sie cholernie nudzi ;x
wiec nie wiem co lepsze bedzie przy takim bieganiu + cwiczeniach ;d


trening dziwny, robisz tylko klate brzuch i plecy ? : D http://www.kulturystyka.pl/atlas/ zobacz czy nie dasz rady jeszcze czegos, plan troche przypomina fbw wiec sprobuj sobie ulozyc http://www.mocnyblog.pl/2008/01/17/trening-fbw/

co do brzucha to abs II dobry jest jezeli chcesz nabrac troche masy miesniowej na brzuchu, a a6w jest IMO na rozdzieleni miesni a wiec na rzezbe, generalnie polecam sfd :D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 18 2010 01:12pm
Quote (Czarnuch @ Jan 18 2010 08:50pm)
Po ile wy na klate bierzecie ? Ja dzisiaj bylem na silce to wzialem 45 raz przy wadze 53. wiem, ze slabo ale to poczatki


130
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 01:13pm
myslicie, ze przy dobrym treningu i suplementacji, przestane na wakacje wygladac jak karakan ?
Member
Posts: 2,882
Joined: May 8 2003
Gold: 0.00
Jan 18 2010 01:14pm
Quote (Czarnuch @ 18 Jan 2010 21:13)
myslicie, ze przy dobrym treningu i suplementacji, przestane na wakacje wygladac jak karakan ?


Jeśli dopiero zaczynasz to w pół roku możesz zrobić spokojnie 5-10kg. Później zaczynają się schody.
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jan 18 2010 01:19pm
nie no dobra, żartowałem w kilku sprawach ;DDDDDDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970166Next
Closed New Topic New Poll