d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16667686970222Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Feb 17 2010 11:52am
Quote (dystryb @ 17 Feb 2010 19:18)
co mozecie powiedziec o tych e-papierosach?


ja dostalem od kobiety na walentynki, generalnie calkiem wporzo, ale mam tylko 1 baterie (musze se 2 dokupic koniecznie) i jak mi pada w momecie kiedy pale, to z w kurwienia musze zapalic normalnego szluga ;f
Member
Posts: 2,734
Joined: Oct 4 2007
Gold: 6.50
Feb 17 2010 01:52pm
dzisiaj wypaliłem tylko jednego papierosa i czuję niedosyt
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 17 2010 01:52pm
Quote (lewynysa @ Feb 17 2010 08:52pm)
dzisiaj wypaliłem tylko jednego papierosa i czuję niedosyt


ja dzis tez 1 peta ale sie napalilem...
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 18 2010 04:13pm
1 fajke tylko spalilem dzisiaj i to dopiero o 20 ;) ale zaraz pojde na jeszcze jedna i koniec na dzisiaj.

btw wrocilem po suspie ;)
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 23 2010 09:04pm
Mam takie pytanie:
Jak rozpakowujecie paczke fajek to zdejmujecie cala folijke z paczki, czy ta dolna czesc zostawiacie na paczce ?
Ja zawsze zdejmuje cala :>
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Feb 23 2010 11:36pm
Quote (crunk_mp @ Feb 24 2010 04:04am)
Mam takie pytanie:
Jak rozpakowujecie paczke fajek to zdejmujecie cala folijke z paczki, czy ta dolna czesc zostawiacie na paczce ?
Ja zawsze zdejmuje cala :>


zostawiam ^

nie ma jak poranny do kawki
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Feb 23 2010 11:48pm
z vickow przerzucilem sie na L&M czerwone
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 24 2010 02:54am
Idę na szluga.
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Feb 24 2010 02:55am
a ja nie pale juz prawie 2 tyg :D czyli ja > ten topic
Banned
Posts: 110
Joined: Feb 21 2010
Gold: 0.00
Feb 24 2010 03:08am
Quote (whookash @ Feb 24 2010 09:55am)
a ja nie pale juz prawie 2 tyg :D czyli ja > ten topic


gz ja nie palilem 1,5 dnia
i zeby rzucić musialblbym sie zamknac w domu na miesiac
bo zawsze jak wyjde gdzies do znajomych to nie da rady zęby nie zapalic.
Go Back To Polska Topic List
Prev16667686970222Next
Add Reply New Topic New Poll