☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev
1
66
67
68
69
70
222
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50434
Replies: 2219
Track Topic
MuFfaS
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
5.01
#671
Feb 17 2010 11:52am
Quote (dystryb @ 17 Feb 2010 19:18)
co mozecie powiedziec o tych e-papierosach?
ja dostalem od kobiety na walentynki, generalnie calkiem wporzo, ale mam tylko 1 baterie (musze se 2 dokupic koniecznie) i jak mi pada w momecie kiedy pale, to z w kurwienia musze zapalic normalnego szluga ;f
lewynysa
Member
Posts: 2,734
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
6.50
#672
Feb 17 2010 01:52pm
dzisiaj wypaliłem tylko jednego papierosa i czuję niedosyt
PoRo
Member
Posts: 10,032
Joined: Nov 10 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#673
Feb 17 2010 01:52pm
Quote (lewynysa @ Feb 17 2010 08:52pm)
dzisiaj wypaliłem tylko jednego papierosa i czuję niedosyt
ja dzis tez 1 peta ale sie napalilem...
DnBBoY
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
9,169.00
#674
Feb 18 2010 04:13pm
1 fajke tylko spalilem dzisiaj i to dopiero o 20
ale zaraz pojde na jeszcze jedna i koniec na dzisiaj.
btw wrocilem po suspie
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#675
Feb 23 2010 09:04pm
Mam takie pytanie:
Jak rozpakowujecie paczke fajek to zdejmujecie cala folijke z paczki, czy ta dolna czesc zostawiacie na paczce ?
Ja zawsze zdejmuje cala :>
alienwersus
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
321.99
#676
Feb 23 2010 11:36pm
Quote (crunk_mp @ Feb 24 2010 04:04am)
Mam takie pytanie:
Jak rozpakowujecie paczke fajek to zdejmujecie cala folijke z paczki, czy ta dolna czesc zostawiacie na paczce ?
Ja zawsze zdejmuje cala :>
zostawiam ^
nie ma jak poranny do kawki
XoXOMEGAXoX
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
977.51
Warn: 100%
#677
Feb 23 2010 11:48pm
z vickow przerzucilem sie na L&M czerwone
Reactivek
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold
:
95.66
#678
Feb 24 2010 02:54am
Idę na szluga.
whookash
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold
:
333.94
Warn: 100%
#679
Feb 24 2010 02:55am
a ja nie pale juz prawie 2 tyg
czyli ja > ten topic
nokla
Banned
Posts: 110
Joined: Feb 21 2010
Gold
:
0.00
#680
Feb 24 2010 03:08am
Quote (whookash @ Feb 24 2010 09:55am)
a ja nie pale juz prawie 2 tyg
czyli ja > ten topic
gz ja nie palilem 1,5 dnia
i zeby rzucić musialblbym sie zamknac w domu na miesiac
bo zawsze jak wyjde gdzies do znajomych to nie da rady zęby nie zapalic.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
66
67
68
69
70
222
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact