d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev166676869701443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Dec 29 2008 10:50am
idzie ktos cata +-15 lvl
hc
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 29 2008 11:12am
Wie ktoś ile faili alchemikiem zrobił już themanthelegend?
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Dec 29 2008 11:19am
Quote (Sqnman007 @ Mon, Dec 29 2008, 06:12pm)
Wie ktoś ile faili alchemikiem zrobił już themanthelegend?


23 faile ma
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 29 2008 11:22am
Quote (Swartor @ Mon, 29 Dec 2008, 17:50)
idzie ktos cata +-15 lvl
hc


tu ci bedzie ciezko tongue.gif
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Dec 29 2008 11:32am
Quote (Foreign_Beggar @ Mon, Dec 29 2008, 06:39pm)
wypierdalaj masz cennik w ls trading i do niego sie odnos ;< najlepiej zrob log out i tyle wink.gif
a pozostalym zycze zajebistych dropow


czytac nie umiesz kurwo?! pisalem, ze juz sie pytalem w pricechecku
poza tym wypierdalaj, tak jak nam wczoraj obiecales

This post was edited by Kubus on Dec 29 2008 11:35am
Member
Posts: 4,620
Joined: Aug 3 2008
Gold: 75.26
Warn: 100%
Dec 29 2008 11:43am
dlaczego jest tak malo ludzi na katakumbach (nie hc)?

dopiro zaczynam i ciężko idzie

mam 13 lvl (czy widze tylko czesc gier na katakumach - jak w diablo czy wszystkie?)
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Dec 29 2008 11:46am
Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 18:43)
dlaczego jest tak malo ludzi na katakumbach (nie hc)?

dopiro zaczynam i ciężko idzie

mam 13 lvl (czy widze tylko czesc gier na katakumach - jak w diablo czy wszystkie?)


tylko te do ktorych mozesz wejsc.
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Dec 29 2008 11:47am
Quote (playertwo @ Mon, Dec 29 2008, 05:43pm)
dlaczego jest tak malo ludzi na katakumbach (nie hc)?

dopiro zaczynam i ciężko idzie

mam 13 lvl (czy widze tylko czesc gier na katakumach - jak w diablo czy wszystkie?)


widzisz tylko otwarte gry i tylko w zasiegu Twojego lvlu smile.gif
Member
Posts: 4,620
Joined: Aug 3 2008
Gold: 75.26
Warn: 100%
Dec 29 2008 11:53am
a jak niby zrobic zamkniete gry?
Banned
Posts: 10,525
Joined: Jun 3 2006
Gold: Locked
Dec 29 2008 11:54am
Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 19:43)
dlaczego jest tak malo ludzi na katakumbach (nie hc)?

dopiro zaczynam i ciężko idzie

mam 13 lvl (czy widze tylko czesc gier na katakumach - jak w diablo czy wszystkie?)


róznie to bywa zalezy od szczęscia od co czasami jest tak ze ciezko jest uzbierać druzyny na dany przedział lv a innym razem z kolei jest xx druzyn na tym przedziale lv smile.gif

najlepiej próbuj łapać druzyn tutaj icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=274

a jak niem zadnej druzynki zrób swoja i czekaj prędzej czy później ktoś sie dołączy zwlaszcza na niskim lv smile.gif

Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 19:53)
a jak niby zrobic zamkniete gry?


gry otwarte (oile dobrze zrozumialem intencje pakosa to gry które jeszcze nie wystartowały i niemają ograniczeń guild only czyli innymi słowy normalne gry happy.gif

Quote (Gigus @ Mon, 29 Dec 2008, 19:55)
Mam pytanie co do EE, jest to liczone tylko do przedmiotu, który go zawiera, czy jeśli np. mam charma/zbroje z EE ileś tam %, to liczy się także do broni, oraz innych noszonych przedmiotów ?


odpowiem pytaniem na pytanie wink.gif

jak miałes ED @ d2 w broni czy zwiekszalo ci ono dmg czarów lub defa ??

odpowiedz: ee dotyczy tylko danego typu itemku jedyne co moze zmienic bazowe statystki itemku np w armorku dmg z miecza to str

analigicznie int moc charma

vita defa

This post was edited by misiekxxl on Dec 29 2008 11:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev166676869701443Next
Add Reply New Topic New Poll