Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 19:43)
dlaczego jest tak malo ludzi na katakumbach (nie hc)?
dopiro zaczynam i ciężko idzie
mam 13 lvl (czy widze tylko czesc gier na katakumach - jak w diablo czy wszystkie?)
róznie to bywa zalezy od szczęscia od co czasami jest tak ze ciezko jest uzbierać druzyny na dany przedział lv a innym razem z kolei jest xx druzyn na tym przedziale lv

najlepiej próbuj łapać druzyn tutaj
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=274a jak niem zadnej druzynki zrób swoja i czekaj prędzej czy później ktoś sie dołączy zwlaszcza na niskim lv

Quote (playertwo @ Mon, 29 Dec 2008, 19:53)
a jak niby zrobic zamkniete gry?
gry otwarte (oile dobrze zrozumialem intencje pakosa to gry które jeszcze nie wystartowały i niemają ograniczeń guild only czyli innymi słowy normalne gry

Quote (Gigus @ Mon, 29 Dec 2008, 19:55)
Mam pytanie co do EE, jest to liczone tylko do przedmiotu, który go zawiera, czy jeśli np. mam charma/zbroje z EE ileś tam %, to liczy się także do broni, oraz innych noszonych przedmiotów ?
odpowiem pytaniem na pytanie

jak miałes ED @ d2 w broni czy zwiekszalo ci ono dmg czarów lub defa ??
odpowiedz: ee dotyczy tylko danego typu itemku jedyne co moze zmienic bazowe statystki itemku np w armorku dmg z miecza to str
analigicznie int moc charma
vita defa
This post was edited by misiekxxl on Dec 29 2008 11:58am