☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Shakes & Fidget > Repost
Prev
1
667
668
669
670
671
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 134514
Replies: 7195
Track Topic
Slayer2006
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold
:
800.87
#6681
Dec 6 2012 09:04am
Quote (crunk_mp @ Dec 6 2012 02:59pm)
po co myśleć? Lepiej przyjabeć plus jeden. ;dddd
btw co do lvli, to po którym lvlu jest tak drastyczny spadek expa?
Na jakim świecie ty grasz crunk ?
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6682
Dec 6 2012 09:13am
Quote (Slayer2006 @ 6 Dec 2012 16:04)
Na jakim świecie ty grasz crunk ?
17
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6683
Dec 6 2012 12:44pm
pytanko mam takie
można dostać jakiegoś suspa/bana za np obraźliwe pmy?
K4ktu5
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
5.55
#6684
Dec 6 2012 03:43pm
Quote (SeZoN @ Dec 6 2012 07:44pm)
pytanko mam takie
można dostać jakiegoś suspa/bana za np obraźliwe pmy?
Można, oczywiście. Zazwyczaj na trzy dni.
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6685
Dec 7 2012 08:44am
Quote (K4ktu5 @ 6 Dec 2012 22:43)
Można, oczywiście. Zazwyczaj na trzy dni.
dostałem na 10
hue hue
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6686
Dec 7 2012 09:06am
Quote (SeZoN @ 7 Dec 2012 15:44)
dostałem na 10
hue hue
to już troche strata ;d
crunk_mp
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#6687
Dec 7 2012 01:03pm
Czy 20 serwer będzie epicki?
Czy jeszcze nudniejszy?
Dear_Mama
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#6688
Dec 7 2012 01:14pm
Quote (crunk_mp @ Dec 7 2012 09:03pm)
Czy 20 serwer będzie epicki?
Czy jeszcze nudniejszy?
bedzie fajny jakbysmy tutaj ogarneli jakas ekipe
co wy na to ?
K4ktu5
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
5.55
#6689
Dec 7 2012 01:20pm
Quote (crunk_mp @ Dec 7 2012 08:03pm)
Czy 20 serwer będzie epicki?
Czy jeszcze nudniejszy?
Każdy kolejny serwer prezentuje się coraz gorzej, i nie zanosi się na to, żeby tym razem było inaczej.
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#6690
Dec 8 2012 01:42am
grzybowe żniwa dziś
a ja na główną postać bana jeszcze 9 dni mam xd
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
667
668
669
670
671
720
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact