d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16676686696706711411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 25 2013 09:18am
Quote (CoD_id @ 25 Feb 2013 17:02)
Panowi a co sadzicie o tym, ze najwiecje oscarow zgarnal film o FACECIE Z TYGRYSEM W ŁUTCE?


szkoda, ze lincolna nie docenili ;C
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Feb 25 2013 09:19am
slabiutki byl lincoln natomiast dziwie sie ze nie docenili avengersuw
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 25 2013 09:23am
Quote (kaaba @ 25 Feb 2013 17:19)
slabiutki byl lincoln natomiast dziwie sie ze nie docenili avengersuw


tez prawda
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Feb 25 2013 09:39am
Quote (CoD_id @ 25 Feb 2013 16:11)
Titan: Nowa Ziemia
Obcy 1-4
Prometeusz
Łowca Androidów
The Moon
Wodny Świat
Listonosz
Droga
Terminator


Quote (Kubus @ 25 Feb 2013 16:09)
Brazil
12 Małp
Odyseja Kosmiczna
O-bi, O-ba Koniec Cywilizacji
Blade Runner
Ghost in the Shell
AI Sztuczna Inteligencja
Paprika
Terminator


Blade Runner wrzucam, ale w wersji książkowej akurat. Droga, jak wcześniej pisałem, też zapewne się znajdzie, bo pamiętam że film zrobił na mnie mocne wrażenie. Tak samo 12 Małp.

:wub: dla wszystkich, już mam wystarczająco

Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 25 2013 04:24pm
Z Oscarowych filmów to sobie Nędzników na pewno pierdolnę, Argo, Meridę jak będę miał odpowiedni nastrój też ogarnę. Jennifer Lawrence w Poradniku widziałem i czy ona zasłużyła na nagrodę? Nie widziałem innych z nominowanych w tej kategorii. W ogóle mało filmów z tamtego roku widziałem.

Quote (CoD_id @ 25 Feb 2013 16:02)
Panowi a co sadzicie o tym, ze najwiecje oscarow zgarnal film o FACECIE Z TYGRYSEM W ŁUTCE?

Ładnie mu dojebali figurek, ale jak patrze na plakat tego filmu oraz wiem, że trwa ponad 2 godziny, to nie wiem co o tym myśleć. :cry:
Nędznicy też mają sporo i Hobbita w charakteryzacji pokonali, może być spoko loko. I Avendżersi niestety [*].
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Feb 25 2013 05:05pm
Quote (crunk_mp @ 25 Feb 2013 23:24)
Z Oscarowych filmów to sobie Nędzników na pewno pierdolnę, Argo, Meridę jak będę miał odpowiedni nastrój też ogarnę. Jennifer Lawrence w Poradniku widziałem i czy ona zasłużyła na nagrodę? Nie widziałem innych z nominowanych w tej kategorii. W ogóle mało filmów z tamtego roku widziałem.


Ładnie mu dojebali figurek, ale jak patrze na plakat tego filmu oraz wiem, że trwa ponad 2 godziny, to nie wiem co o tym myśleć. :cry:
Nędznicy też mają sporo i Hobbita w charakteryzacji pokonali, może być spoko loko. I Avendżersi niestety [*].


Bylem na pi w kinie. O ile przespalem pierwsze 30 min (serio) tak dalej film byl bardzo przyjemny. Zakonczenie tez mi sie podobalo bo bylo niejednoznaczne. W zaleznosci od osobistych preferencji mozna uwierzyc badz nie.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Feb 25 2013 05:10pm
Quote (CoD_id @ 22 Feb 2013 23:13)
Ostatnio mi sie przypomniala, dla mnie zajebiscie bekowa:
http://www.filmweb.pl/film/Zabjczy+kurort-2004-38603


OGLADALEM ZE DWA RAZY ALE DZIEKI.
OGLADAL KTOS VICKY CRISTINA BARCELONA? WLASNIE JESTEM PO I CIEKAW JESTEM JAK FACECI OCENIAJA TEN FILM
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Feb 25 2013 05:19pm
avengers dostało cos ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 25 2013 05:20pm
Quote (l1pa @ 26 Feb 2013 00:19)
avengers dostało cos ?


nic
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Feb 25 2013 05:31pm
przymierzam się do obejrzenia Annie Hall, zobaczymy czy klasyka swojego gatunku :D
Go Back To Polska Topic List
Prev16676686696706711411Next
Add Reply New Topic New Poll