Z Oscarowych filmów to sobie Nędzników na pewno pierdolnę, Argo, Meridę jak będę miał odpowiedni nastrój też ogarnę. Jennifer Lawrence w Poradniku widziałem i czy ona zasłużyła na nagrodę? Nie widziałem innych z nominowanych w tej kategorii. W ogóle mało filmów z tamtego roku widziałem.
Quote (CoD_id @ 25 Feb 2013 16:02)
Panowi a co sadzicie o tym, ze najwiecje oscarow zgarnal film o FACECIE Z TYGRYSEM W ŁUTCE?
Ładnie mu dojebali figurek, ale jak patrze na plakat tego filmu oraz wiem, że trwa ponad 2 godziny, to nie wiem co o tym myśleć.

Nędznicy też mają sporo i Hobbita w charakteryzacji pokonali, może być spoko loko. I Avendżersi niestety [*].