d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1666667668669670720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 5 2012 08:53am
Quote (arabb @ Dec 5 2012 03:39pm)
niestety ale ta gra jest nudna po czasie no i te jebane grzyby bez których jest srednio


potwierdzam wypowiedz uzytkownika.
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 6 2012 08:40am
Quote (Dear_Mama @ Dec 5 2012 02:53pm)
potwierdzam wypowiedz uzytkownika.



Monotonna to ona jest fakt, ale może coś zmienią z czasem ? hmm..
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 6 2012 08:45am
Quote (Slayer2006 @ 6 Dec 2012 15:40)
Monotonna to ona jest fakt, ale może coś zmienią z czasem ? hmm..


Na 50 lvl lustro, na 100 dochodzi kibel, później po 9 lochach masz wieże + cały czas pracują nad grą.
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 6 2012 08:47am
Quote (crunk_mp @ Dec 6 2012 02:45pm)
Na 50 lvl lustro, na 100 dochodzi kibel, później po 9 lochach masz wieże + cały czas pracują nad grą.


Dzięki za wlanie troche nadzieji, hehe.. szkoda ze lvlowanie tak mozolnie idzie huhu.. a że tak zapytam, da rade itemki przesylać komuś, bądz od kogos dostać ? czy tylko sklep + questy ? hmm..
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 6 2012 08:48am
Quote (Slayer2006 @ 6 Dec 2012 15:47)
Dzięki za wlanie troche nadzieji, hehe.. szkoda ze lvlowanie tak mozolnie idzie huhu.. a że tak zapytam, da rade itemki przesylać komuś, bądz od kogos dostać ? czy tylko sklep + questy ? hmm..


Tylko sklep i questy.
e: jeśli chodzi o innych graczy, bo sam itemy możesz dać pomocnikom z wieży, albo wrzucić do kibla.

This post was edited by crunk_mp on Dec 6 2012 08:49am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 6 2012 08:49am
Quote (crunk_mp @ 6 Dec 2012 15:48)
Tylko sklep i questy.
e: jeśli chodzi o innych graczy, bo sam itemy możesz dać pomocnikom z wieży, albo wrzucić do kibla.


Cze, co chciales?
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 6 2012 08:52am
Quote (crunk_mp @ Dec 6 2012 02:48pm)
Tylko sklep i questy.
e: jeśli chodzi o innych graczy, bo sam itemy możesz dać pomocnikom z wieży, albo wrzucić do kibla.


Dzięki crunk za info, zauważyłem że Gildia dużo daje.. % do Skarbca + Trener.. oplaca sie zakladać własną Gildie czy lepiej dołączyć ?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 6 2012 08:56am
Quote (Slayer2006 @ 6 Dec 2012 15:52)
Dzięki crunk za info, zauważyłem że Gildia dużo daje.. % do Skarbca + Trener.. oplaca sie zakladać własną Gildie czy lepiej dołączyć ?


Moja gildia jest 3 w moim świecie i prowadzi ją atm typ z jsp. ;d
Jak założysz swoją to musisz o nią dbać i będzie potrzeba sporo grzybów, niestety.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Dec 6 2012 08:57am
Slayer2006, kurwa, przeczytaj instrukcję gry i trochę pomyśl.

Nie przeglądałem wszystkich serwerów we wszystkich krajach, ale idąc drogą dedukcji, czyli patrząc na s1.de, prezentuje się to tak:



Quote (crunk_mp @ Dec 6 2012 03:59pm)
btw co do lvli, to po którym lvlu jest tak drastyczny spadek expa?


Z każdym kolejnym lvlem coraz więcej trudu potrzeba na następny poziom, jak w każdej grze zresztą, dzieje się to stopniowo. Drastyczny spadek expa można zaliczyć przenosząc się z 50-tego lvlu na dwusetny, ale to mało logiczne.

This post was edited by K4ktu5 on Dec 6 2012 09:01am
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 6 2012 08:59am
Quote (K4ktu5 @ 6 Dec 2012 15:57)
Slayer2006, kurwa, przeczytaj instrukcję gry i trochę pomyśl.

Nie przeglądałem wszystkich serwerów we wszystkich krajach, ale idąc drogą dedukcji, czyli patrząc na s1.de, prezentuje się to tak:

http://i47.tinypic.com/53soyh.jpg


po co myśleć? Lepiej przyjabeć plus jeden. ;dddd

btw co do lvli, to po którym lvlu jest tak drastyczny spadek expa?
Go Back To Polska Topic List
Prev1666667668669670720Next
Add Reply New Topic New Poll