Slayer2006, kurwa, przeczytaj instrukcję gry i trochę pomyśl.
Nie przeglądałem wszystkich serwerów we wszystkich krajach, ale idąc drogą dedukcji, czyli patrząc na s1.de, prezentuje się to tak:

Quote (crunk_mp @ Dec 6 2012 03:59pm)
btw co do lvli, to po którym lvlu jest tak drastyczny spadek expa?
Z każdym kolejnym lvlem coraz więcej trudu potrzeba na następny poziom, jak w każdej grze zresztą, dzieje się to stopniowo. Drastyczny spadek expa można zaliczyć przenosząc się z 50-tego lvlu na dwusetny, ale to mało logiczne.
This post was edited by K4ktu5 on Dec 6 2012 09:01am