d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1665666667668669720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 4 2012 11:59pm
Startuje - s19 :D

Chyba jedna z ciekawych propozycji browser gamerowskich :D

Jakieś rady dla początkującego Zwiadowcy ? :D

na s19 kto gra ? Bo to chyba jakiś Nowszy świat.. w top 10 kolo z 1 miejsca ma 135 lvl.. tak wgl to max lvl jaki jest w S&F ?

This post was edited by Slayer2006 on Dec 5 2012 12:14am
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 5 2012 06:07am
Quote (Slayer2006 @ Dec 5 2012 07:59am)
Startuje - s19 :D

Chyba jedna z ciekawych propozycji browser gamerowskich :D

Jakieś rady dla początkującego Zwiadowcy ? :D

na s19 kto gra ? Bo to chyba jakiś Nowszy świat.. w top 10 kolo z 1 miejsca ma 135 lvl.. tak wgl to max lvl jaki jest w S&F ?


graja tutaj na s19.

nei ma limitu lvl.
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 5 2012 06:25am
Quote (Dear_Mama @ Dec 5 2012 12:07pm)
graja tutaj na s19.

nei ma limitu lvl.


Jak nie ma limitu ? :D
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 5 2012 06:54am
Quote (Slayer2006 @ Dec 5 2012 02:25pm)
Jak nie ma limitu ? :D


nie ma :) mozesz osiagnac nawet 1000 lvl :D
Member
Posts: 3,985
Joined: Dec 10 2006
Gold: 800.87
Dec 5 2012 06:59am
Quote (Dear_Mama @ Dec 5 2012 12:54pm)
nie ma :) mozesz osiagnac nawet 1000 lvl :D


Jest Jakiś ranking High LVLowców czy cuś ? :D
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 5 2012 07:08am
Quote (Slayer2006 @ 5 Dec 2012 13:59)
Jest Jakiś ranking High LVLowców czy cuś ? :D


Każdy świat ma swoją salę chwały.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Dec 5 2012 07:37am
Macie jakas gildie na s19? zaczalem nakurwiac wlasnie
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 5 2012 07:39am
niestety ale ta gra jest nudna po czasie no i te jebane grzyby bez których jest srednio
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Dec 5 2012 08:20am
Quote (arabb @ 5 Dec 2012 14:39)
niestety ale ta gra jest nudna po czasie no i te jebane grzyby bez których jest srednio


no mnie już nudzi pomału :) fajnie bylo jak były jakies bonusy ale tak to nudzi z czasem


btw mam cale lustro :) fajna sprawa

This post was edited by SeZoN on Dec 5 2012 08:21am
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Dec 5 2012 08:51am
Nareszcie wziąłem się za klaser. Zostało mi jeszcze kilka przedmiotów wartościowych, arty i potworki :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1665666667668669720Next
Add Reply New Topic New Poll