d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev16566676869496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 1 2023 06:50am
Quote (cbx1992 @ Aug 1 2023 02:44pm)
pieroszki :rolleyes:


Smacznego. Zaraz 7k. :drool:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Aug 2 2023 04:44am
zapiekanki ;)
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Aug 2 2023 04:51am
jem ciastka :mellow:

a na obiad piers z kurczaka
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 2 2023 05:43am
Ryż, mięsko, buraczki.
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 2 2023 09:46am
Dziś jadłem kebab. Nawet dobry był 8.5/10.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Aug 2 2023 09:49am
Quote (rurzowiak @ Aug 2 2023 05:46pm)
Dziś jadłem kebab. Nawet dobry był 8.5/10.


jakie miensko preferujesz drogi kolego? ;)
Member
Posts: 10,544
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 2 2023 10:03am
Quote (cbx1992 @ Aug 2 2023 05:49pm)
jakie miensko preferujesz drogi kolego? ;)


Tylko kurczak, cienkie ciasto oraz sos mieszany.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Aug 2 2023 10:05am
Quote (rurzowiak @ Aug 2 2023 06:03pm)
Tylko kurczak, cienkie ciasto oraz sos mieszany.


ja jestem fanem baraniny ale po ostatnich głośnych inspekcjach i nieprawidłowościach zastanawiam się czy kiedykolwiek ją spożywałem :mellow:
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Aug 5 2023 05:50am
rosół a jutro schaboszczaki ;)
Member
Posts: 11,270
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Aug 5 2023 07:01am
Quote (cbx1992 @ Aug 2 2023 06:05pm)
ja jestem fanem baraniny ale po ostatnich głośnych inspekcjach i nieprawidłowościach zastanawiam się czy kiedykolwiek ją spożywałem :mellow:


W sensie że było 0 procent baraniny w baraninie?
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869496Next
Add Reply New Topic New Poll