Ja bardziej liczę na następny DLC, ma być podobno nastawiony na miejskie klimaty, zawsze lubiłem ciasne mapki o charakterze faweli - nigdy nie wiesz gdzie czyha wróg

Mam nadzieję, że mapki będą naprawdę ciężkie, tj. z milionem dachów, okien, balkonów, uliczek, żeby nie było czegoś takiego jak jest na Metro/Locker, że typy stoją całą rundę w 1 miejscu i nakurwiają granatami

Zrobią mniejsze, ciasne mapki z licznymi dostępami do strategicznych punktów to nie będzie takiego campienia z granatnikami.
Swoją drogą jestem ciekaw co wymyślą z tymi riot shields