d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1656667686982Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 16 2014 02:08pm
Cel na wieczór: headshot ~1500 metrów.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 16 2014 02:09pm
Quote (Unsatiable @ Mar 16 2014 10:08pm)
Cel na wieczór: headshot ~1500 metrów.
snajperki dla lamusuw

Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Mar 16 2014 02:15pm
Quote (Unsatiable @ 16 Mar 2014 21:08)
Cel na wieczór: headshot ~1500 metrów.


gl

Quote (hehehehehe @ 16 Mar 2014 21:09)
snajperki dla lamusuw


Nie, jedynie snajper i stealth jet wymagają skilla w tej grze ^^
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 16 2014 02:22pm
Quote (Redel @ 16 Mar 2014 21:06)
O co chodzi koleszko, coś źle napisałem? :P



Nie kminie aż takiego spinania się o głupi mecz w bfa, to tak jakbyś się spinał o normale w lolu :>


Gram żeby wygrywać, więc to chyba jasne, że gram jak najlepiej wykorzystując nie tylko umiejętności strzeleckie, ale także taktykę. Jak gram z koleżkami to nie spinamy się aż tak, ale gramy inteligentnie, a nie żeby tylko ponapierdalać w grę.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 16 2014 03:45pm
1209 headshot ::((

Quote (Redel @ Mar 16 2014 10:15pm)
gl



Nie, jedynie snajper i stealth jet wymagają skilla w tej grze ^^


jety OP

This post was edited by Unsatiable on Mar 16 2014 03:45pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 17 2014 09:07am


glitch z c4 too stronk
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 18 2014 10:47am
naval strike za tydzien
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 18 2014 10:47am
Quote (Unsatiable @ 18 Mar 2014 17:47)
naval strike za tydzien


Potwierdzam, 25. ma być
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 20 2014 12:55pm
Ja bardziej liczę na następny DLC, ma być podobno nastawiony na miejskie klimaty, zawsze lubiłem ciasne mapki o charakterze faweli - nigdy nie wiesz gdzie czyha wróg ^_^ Mam nadzieję, że mapki będą naprawdę ciężkie, tj. z milionem dachów, okien, balkonów, uliczek, żeby nie było czegoś takiego jak jest na Metro/Locker, że typy stoją całą rundę w 1 miejscu i nakurwiają granatami -_- Zrobią mniejsze, ciasne mapki z licznymi dostępami do strategicznych punktów to nie będzie takiego campienia z granatnikami.
Swoją drogą jestem ciekaw co wymyślą z tymi riot shields

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 21 2014 03:49pm
Ktoś chętny przypierdolić w grę?
Go Back To Polska Topic List
Prev1656667686982Next
Add Reply New Topic New Poll