d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev165666768691473Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:08am
Quote (raiderpl @ Aug 9 2013 02:05pm)
z całym szacunkiem, ale jeśli nie jesteś czegoś pewien, nie masz w jakimś temacie konkretnej wiedzy, to na chuj wtrącasz swoje 5 groszy? xd


bo pasywka z e powinna byc znerfiona, a skoro mial nerfy to wlasnie myslalem ze na ten pasyw z e go dostal, bo to jest glupie ze support robi na 1lv taki dmg ktory carry osiagnie po kilku/kilkunastu minutach
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 9 2013 06:09am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 12:08)
bo pasywka z e powinna byc znerfiona, a skoro mial nerfy to wlasnie myslalem ze na ten pasyw z e go dostal, bo to jest glupie ze support robi na 1lv taki dmg ktory carry osiagnie po kilku/kilkunastu minutach


aha, btw nie mówię o tej konkretnej sytuacji, tylko ogólnie. ''Nie znam się na czymś, ale powiem coś, co mi się wydaje''

This post was edited by raiderpl on Aug 9 2013 06:15am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:20am
Quote (raiderpl @ Aug 9 2013 02:09pm)
aha, btw nie mówię o tej konkretnej sytuacji, tylko ogólnie. ''Nie znam się na czymś, ale powiem coś, co mi się wydaje''


e tam, z reguly nie pierdole tak, ale skoro jest mowa o nerfach u niego to powinni wlasnie te pasywke z e znerfic :o
e/ skoro nakurwia na 1lv jak pojebany to wlasnie ta pasywka powinna byc jako pierwsza znerfiona i tak tez uwazalem, no ale chuj, jebnalem faila, niepierwszego i nieostatniego ;d

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 06:22am
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Aug 9 2013 06:26am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 12:20pm)
e tam, z reguly nie pierdole tak, ale skoro jest mowa o nerfach u niego to powinni wlasnie te pasywke z e znerfic :o
e/ skoro nakurwia na 1lv jak pojebany to wlasnie ta pasywka powinna byc jako pierwsza znerfiona i tak tez uwazalem, no ale chuj, jebnalem faila, niepierwszego i nieostatniego ;d


Przy obecnych pickach czyli varus/cait/trist raczej ciezko jest podejsc threshem a stracenie polowy zycia za jebniecie komus za 60-70hp (majac marksy na ad) to raczej slaba wymiana. Zresztą w niemalże 100% gier banned.
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:30am
Quote (zALC @ Aug 9 2013 02:26pm)
Przy obecnych pickach czyli varus/cait/trist raczej ciezko jest podejsc threshem a stracenie polowy zycia za jebniecie komus za 60-70hp (majac marksy na ad) to raczej slaba wymiana. Zresztą w niemalże 100% gier banned.


hm, zawsze mam ze soba dwa pinki i jak ktos mi w krzakch jebnie warda to od razu pink i deward. potem czekam az sie podejdzie zbyt pewnie i NAKURWIM SMIECIA JEBANEGO. poza tym ja z runami pod carry na pierwszym lv, majac pasywke na czerwono, robie +/- 1/4 hp co jest dobrym wynikiem. no dobra, przesadzilem, ale tak czy siak bije motzno
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Aug 9 2013 06:34am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 12:30pm)
hm, zawsze mam ze soba dwa pinki i jak ktos mi w krzakch jebnie warda to od razu pink i deward. potem czekam az sie podejdzie zbyt pewnie i NAKURWIM SMIECIA JEBANEGO. poza tym ja z runami pod carry na pierwszym lv, majac pasywke na czerwono, robie +/- 1/4 hp co jest dobrym wynikiem. no dobra, przesadzilem, ale tak czy siak bije motzno



To Ty chyba masz wszystkie runy na ad + zaczynasz z doran ringiem a na przeciwko ciebie jest ryze bez run do armora - wtedy uwierze, ze z pasywem na czerwono zabierasz 1/4life' a nawet nieco więcej.

e/ zresztą jeśli ad carry daje się harrasować threshowi to można jedynie współczuć.

This post was edited by zALC on Aug 9 2013 06:35am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 06:37am
Quote (zALC @ Aug 9 2013 02:34pm)
To Ty chyba masz wszystkie runy na ad + zaczynasz z doran ringiem a na przeciwko ciebie jest ryze bez run do armora - wtedy uwierze, ze z pasywem na czerwono zabierasz 1/4life' a nawet nieco więcej.

e/ zresztą jeśli ad carry daje się harrasować threshowi to można jedynie współczuć.


no przeciez naspialem ze przesadzam :angry:
mam runki ad, arm i lajfstil
a czesto spotykam na tym poziomie ludzi ktorzy maja runy full ad :|
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 9 2013 06:41am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 14:37)
no przeciez naspialem ze przesadzam :angry:
mam runki ad, arm i lajfstil
a czesto spotykam na tym poziomie ludzi ktorzy maja runy full ad :|


trochę samobójstwo
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 9 2013 06:43am
3 przegrane, 2 wygrane i znowu 3 przegrane... Musze poszukac na necie czy jest jakis skrypt na ten MMR. Ostatnio wygralem 12 przy czym przegralem tylko 2, a pozniej znowu dostawalem idiotow, ktorzy w 8 minucie mieli po 0/4 na bocie i to bez gankow junglera. Niby poprawiam sobie MMR, a dobiera wieksze zera niz wczesniej.
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Aug 9 2013 06:46am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 12:37pm)
no przeciez naspialem ze przesadzam :angry:
mam runki ad, arm i lajfstil
a czesto spotykam na tym poziomie ludzi ktorzy maja runy full ad :|


Dla testu odpaliłem sobie customa. Wziąłem thresha z marksami i quintami na ad + doran blade. Na przeciwko sona 11armora i podobna ilość mr, zabrałem jej 100hp ^_^. Siła thresha to jego CC i latarka + stackujący się armor.


Quote (Unsatiable @ Aug 9 2013 12:43pm)
3 przegrane, 2 wygrane i znowu 3 przegrane... Musze poszukac na necie czy jest jakis skrypt na ten MMR. Ostatnio wygralem 12 przy czym przegralem tylko 2, a pozniej znowu dostawalem idiotow, ktorzy w 8 minucie mieli po 0/4 na bocie i to bez gankow junglera. Niby poprawiam sobie MMR, a dobiera wieksze zera niz wczesniej.


Jakąkolwiek różnicę w kwestii debili odczułem dopiero w okolicach platyny I-II zresztą teraz w diamencie również trafiają się przygłupy.

This post was edited by zALC on Aug 9 2013 06:48am
Go Back To Polska Topic List
Prev165666768691473Next
Add Reply New Topic New Poll