Quote (Saskey @ Aug 9 2013 12:37pm)
no przeciez naspialem ze przesadzam

mam runki ad, arm i lajfstil
a czesto spotykam na tym poziomie ludzi ktorzy maja runy full ad :|
Dla testu odpaliłem sobie customa. Wziąłem thresha z marksami i quintami na ad + doran blade. Na przeciwko sona 11armora i podobna ilość mr, zabrałem jej 100hp ^_^. Siła thresha to jego CC i latarka + stackujący się armor.
Quote (Unsatiable @ Aug 9 2013 12:43pm)
3 przegrane, 2 wygrane i znowu 3 przegrane... Musze poszukac na necie czy jest jakis skrypt na ten MMR. Ostatnio wygralem 12 przy czym przegralem tylko 2, a pozniej znowu dostawalem idiotow, ktorzy w 8 minucie mieli po 0/4 na bocie i to bez gankow junglera. Niby poprawiam sobie MMR, a dobiera wieksze zera niz wczesniej.
Jakąkolwiek różnicę w kwestii debili odczułem dopiero w okolicach platyny I-II zresztą teraz w diamencie również trafiają się przygłupy.
This post was edited by zALC on Aug 9 2013 06:48am