d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev16566676869469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 26 2013 03:54pm
ja prawdopodobnie od czwartku wroce do biegow, 3 tygodnie do jako takiego przygotowania sie do 10km ;F
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 26 2013 03:54pm
W czwartek planuje dłuższe wybieganie. Jak tam działa endomondo?
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Mar 26 2013 03:58pm
Mi juz drugi dzien gps pokazuje ze biegne 'zygzakiem' i zlicza zle. Wczoraj i dzisiaj lekko bo troche stopa boli, 10.5km w 50min.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 26 2013 04:06pm
Quote (b0b3k @ 26 Mar 2013 22:54)
W czwartek planuje dłuższe wybieganie. Jak tam działa endomondo?


Wlasnie zainstalowalem, szuka satelity i nic, no i mi cos zamyka te aplikacje po chwili
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 26 2013 04:08pm
Quote (Grigo @ 27 Mar 2013 00:06)
Wlasnie zainstalowalem, szuka satelity i nic, no i mi cos zamyka te aplikacje po chwili


jak w mieszkaniu szukasz satelity to nie oczekuj ze cos ci znajdzie ;P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 26 2013 04:12pm
Quote (cOr @ 26 Mar 2013 23:08)
jak w mieszkaniu szukasz satelity to nie oczekuj ze cos ci znajdzie ;P


Ogolnie sprawdzam co tu mam, endomondo ma widze rozne sporty, nawer joge haha
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 28 2013 07:52am
Sprawdziłem dzisiaj i endomondo złapało mi sygnał z GPS w jakieś 10s. Popołudniu planuję iść pobiegać.
Martwi mnie tylko, że jak jestem w aplikacji i zgaśnie mi ekran to potem jak wznowię to mnie wywala z aplikacji, ludzie na to narzekali w opiniach o endomondo... mam nadzieję, że jak będzie włączony czas treningu to mnie nie wywali...
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Mar 28 2013 08:35am
Ja nie mialem takiej sytuacji, ale czasami jak bieglem przez las wylaczal mi sie dany trening chyba to kwestia utraty gpsu, teraz jak biegam to co kilka km zerkam co tam sie dzieje.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 28 2013 08:51am
Quote (b0b3k @ 28 Mar 2013 15:35)
Ja nie mialem takiej sytuacji, ale czasami jak bieglem przez las wylaczal mi sie dany trening chyba to kwestia utraty gpsu, teraz jak biegam to co kilka km zerkam co tam sie dzieje.


I jak widzisz, że się jebło to co, resetujesz?
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Mar 28 2013 08:53am
Panowie, co polecacie..? Zegareczek z gps, czy telefon..? Jak zegarek to jaki, granica cenowa no tak do 300zl..
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869469Next
Add Reply New Topic New Poll