d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16566676869206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 06:05pm
Quote (Saygon @ May 13 2011 02:02am)
No tak, ale wiadomo, ze prekursor zostanie wyparty przez nastepcow.

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=258803 no kurwa pieknie. Dlatego mi laguje.


to jak z hitlerem i demokracją.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 03:16am
Jeszcze zastanawiam jak to jest z tymi wieżami, czasem jak jest pełno minionów to akurat mnie zaczyna atakować. W ogóle istnieje tutaj coś takiego jak jungla? Bo próbowałem i dps i tankiem, nic nie wychodzi, tzn. ginę. I czy opłaca się kupować ten amulet co daje teleportacje (za 2100 golda).
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 04:20am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 11:16)
Jeszcze zastanawiam jak to jest z tymi wieżami, czasem jak jest pełno minionów to akurat mnie zaczyna atakować. W ogóle istnieje tutaj coś takiego jak jungla? Bo próbowałem i dps i tankiem, nic nie wychodzi, tzn. ginę. I czy opłaca się kupować ten amulet co daje teleportacje (za 2100 golda).


Targeting wiez dziala w ten sposob, ze jesli creepy bija towera to tower bije je o ile nie jestes melee, bo tower targetuje najblizszy cel. Jesli twoje creepy bija sie z ich creepami przy wiezy to tower focusuje playera, tak samo jak klikniesz atak na przeciwnika, ktory jest pod towerem. Dzungla jest jak najbardziej, ale praktycznie dla pieciu, moze szesciu hero i trzeba wiedziec jak sie jungluje. A portal key to core item na inicjatorach i kosztuje 2150.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 04:23am
Tym inicjatorem jest np. magmus czy behemot? Ten kong daje jakiś buff czy tylko 200g?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 04:24am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:23)
Tym inicjatorem jest np. magmus czy behemot? Ten kong daje jakiś buff czy tylko 200g?


Magmus, behemoth, legionaire, pebbles, tempest, nawet devourer czy andromeda. Kong daje golda i token, ktory wskrzesza wlasciciela po zgonie.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 04:27am
Ale te tokeny każdy dostaje czy on to dropi i tylko jedna osoba może to podnieść?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 04:29am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:27)
Ale te tokeny każdy dostaje czy on to dropi i tylko jedna osoba może to podnieść?


Dropi i jedna osoba podnosi. Jesli go podniesie to nie moze dac innej osobie, dlatego czesto jest placz na low grach, ze jakis retard aka support ukradnie i carry jest w dupie.
Za trzy zajebane pod rzad kongory dropi token i banany, czyli item, ktory zwraca chyba 6k hp i 1,5k many przy uzyciu.
e/ skin dla armadona :DDD

This post was edited by Saygon on May 13 2011 04:30am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 04:34am
Raz tak miałem, że koleś mi dał tego tokena ale nie mogłem go użyć bo był kogoś własnością. Podoba mi się ta co włócznią rzuca (jak nidalka) + global invs. z ulti, fajna sprawa.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 04:35am
Quote (doktor_ironia @ 13 May 2011 12:34)
Raz tak miałem, że koleś mi dał tego tokena ale nie mogłem go użyć bo był kogoś własnością. Podoba mi się ta co włócznią rzuca (jak nidalka) + global invs. z ulti, fajna sprawa.


Valkyria to jedna z najbardziej skillowych postaci, ale warta ogarniecia. Jak ci sie podoba nowy sklep? Dla mnie kompletna glupota, ale niby to jest wycelowane w nowych graczy, zeby im bylo latwiej ogarnac.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 13 2011 04:38am
Dopiero jakiś patch mi się ściąga :D więc zaraz napiszę.
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869206Next
Add Reply New Topic New Poll