Quote (SMERF @ 27 Sep 2010 20:21)
Dlatego nie lubię jak jest ciemno ^.^
No ale Life is Brutal ! 
niemartw sie, ja w sobote wracalem napierdolony ( co prawda jakas boczna droga na zadupiu ale jednak ), na szczescie dojechalem calo i zdrowo ( 7 osob w aucie )
w nocy sie fajnie jezdzi, ale tylko dluzsze trasy, po miescie to chujowo ;p