d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16566676869125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 01:12pm
Quote (DZI4DU @ Sep 27 2010 07:10pm)
a orientujesz się może ile godzin trzeba wyjeździć w kat. A lub C?


Ja na A1 robiłem kurs po znajomości można powiedzieć to mogłem jeździć ile chciałem, ale jest to chyba 20h, a na C nie mam pojęcia.
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 27 2010 01:20pm
Quote (SMERF @ 27 Sep 2010 20:09)
Zapeszyłeś kurwa.

1 trasa po mieście 10 minutowa rozgrzewka.
Wracam na dom i jadymy w trasę na cmentarz do dziadków 70km w 1 stronę .
Ofc w drodze powrotnej musiałem wykurwić w dzika ...
Lekko więc autku nic się nie stało a dzik się wyjebał i udawał biedronkę ( młody jeszcze był ).


ło kurwa, bywa ;|

Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2010 01:21pm
Quote (piterek131 @ Sep 27 2010 07:20pm)
ło kurwa, bywa ;|


Dlatego nie lubię jak jest ciemno ^.^

No ale Life is Brutal ! :)
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 27 2010 01:22pm
Quote (SMERF @ 27 Sep 2010 20:21)
Dlatego nie lubię jak jest ciemno ^.^

No ale Life is Brutal ! :)


niemartw sie, ja w sobote wracalem napierdolony ( co prawda jakas boczna droga na zadupiu ale jednak ), na szczescie dojechalem calo i zdrowo ( 7 osob w aucie )

w nocy sie fajnie jezdzi, ale tylko dluzsze trasy, po miescie to chujowo ;p
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2010 01:23pm
Quote (piterek131 @ Sep 27 2010 07:22pm)
niemartw sie, ja w sobote wracalem napierdolony ( co prawda jakas boczna droga na zadupiu ale jednak ), na szczescie dojechalem calo i zdrowo ( 7 osob w aucie )

w nocy sie fajnie jezdzi, ale tylko dluzsze trasy, po miescie to chujowo ;p


No ja wracałem 70km po ciemku a dzisiaj odebrałem prawko xD
Więc zostałem "przećwiczony w boju "
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 27 2010 01:24pm
spoko, wyjezdzisz sie ;p

zaraz bedzeisz mial 10k postow , tak swoja droga

ja zrobilem jakies 3.500 km i narazie nie przytarlem nawet ;]
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 27 2010 01:33pm
Byłem dzisiaj w Zordzie, mam termin na 6stego paź (wtorek) praktyczny państwowy (teoria już zaliczona). Iso gl.
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 27 2010 01:38pm
Quote (xxxRedxxx @ 27 Sep 2010 20:33)
Byłem dzisiaj w Zordzie, mam termin na 6stego paź (wtorek) praktyczny państwowy (teoria już zaliczona). Iso gl.


powodzenia ;)

szkoda kasy na powtorki ;p
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 11:39pm
Nie wiecie może jak leje deszcz to przesuwają egzamin praktyczny na A?
Member
Posts: 3,572
Joined: Jul 9 2010
Gold: 2.15
Warn: 100%
Sep 27 2010 11:43pm
Quote (SilveeR @ Sep 28 2010 07:39am)
Nie wiecie może jak leje deszcz to przesuwają egzamin praktyczny na A?


a niby czemu mieliby?

masz umieć jeździć w kazdych warunkach, a nie w tylko wsłoneczne dni
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869125Next
Add Reply New Topic New Poll