Quote (Last_Hope @ 1 Feb 2011 11:02)
Lubię proste terraria - mało w nich roboty i ładnie pajączka widać. Wczoraj dorwałem jakieś forum zagraniczne, gdzie było ponad 60 stron ze zdjęciami różnych terrariów użytkowników, dlatego tutaj o to zapytałem

Ładna Brachypelma myr00n. Jaką ma DC?
Zachęcam również innych, aby wrzucili tutaj zdjęcia swoich terra

Około 6-7 dc
U tych 2 osoboników w terrariach nic nie będę robił. Brachypelma to zamulacz ale czasem lubi sobie wejść na kaktus bądź podejść do miseczki z wodą.C. fasciatum sobie pewnie coś podkopie a czacha może służyć za kryjówkę

Jak mój regalis podrośnie jeszcze z wylinkę czy 2 to mu zrobie jakieś ładne terra.
Quote (Tom_asz @ 1 Feb 2011 11:08)
http://img717.imageshack.us/img717/4672/20101208.jpg
tu kolekcja pajunków mojego braciaka
http://img98.imageshack.us/img98/6060/dsc00009cq.jpg
tu jego pierwszy pająk ,teraz ma kilkanaście różnych i kupił sobie węża
Ładny B. vagans
This post was edited by myr00n on Feb 1 2011 05:28am