d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16566676869495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 12:05pm
Co do 4v4 to wezcie mi napiszcie na sc, jak bede wolny to zagram z mila checia.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 12:34pm
Quote (fro5tbite @ 5 Aug 2010 18:51)
probowales tego crapu uzywac do rozmowy? :< ja wlasnie przedluzylem moj serwer teamspeaka o 3 miechy :)



chetny dzis wieczor? mam juz jednego ziomka, wiec ty i zywiec jeszcze i beda 4 osoby :)


chetny jestem ale co z tego skoro mam lagi (nei tylko ja, forum az kipi od placzu)
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 12:45pm
Ja sobie teraz pykam z MysticZet 2v2 bez zadnego problemu z lagami, a przynajmniej u mnie nic nie laguje. U niego zreszta chyba tez bo nic nie mowi.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 5 2010 01:02pm
Quote (kefir @ 5 Aug 2010 21:01)


moge przyjechac i popatrzec jak trenujesz?
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 5 2010 01:03pm
pszeszłem kampanie (tak tylko informuje, iso t4i)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 01:07pm
Quote (lszcz @ Aug 5 2010 07:02pm)
moge przyjechac i popatrzec jak trenujesz?


ok :D
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 219.00
Aug 5 2010 01:09pm
gz sc2
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 01:20pm
No i elegancko 2v2, 5 placement meczy i platinum. :D
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 5 2010 01:24pm
Macie jakies rady dla poczatkujacego protosa :< ?
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869495Next
Add Reply New Topic New Poll