Quote (fro5tbite @ 5 Aug 2010 18:51)
probowales tego crapu uzywac do rozmowy? :< ja wlasnie przedluzylem moj serwer teamspeaka o 3 miechy

chetny dzis wieczor? mam juz jednego ziomka, wiec ty i zywiec jeszcze i beda 4 osoby

chetny jestem ale co z tego skoro mam lagi (nei tylko ja, forum az kipi od placzu)