d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 15 2010 03:01pm
Quote (Patryk1991 @ Sep 15 2010 10:59pm)
pod flame podchodzi
topoco komentac jak wszyscyogaldali?
pocoinetrnet istenije jak wszyscy o wszystkim wiedza :O


Biegnij z wywieszonym językiem na brodzie zareportować do moda bo może podskoczysz o kilka milimetrów w jego przybytku szczęścia.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 15 2010 03:07pm
Quote (Pito @ 15 Sep 2010 17:01)
Biegnij z wywieszonym językiem na brodzie zareportować do moda bo może podskoczysz o kilka milimetrów w jego przybytku szczęścia.


no tylko ze ja nigdy nie reportuje cuz szkoda casu wole plus jedynke wbic w tym czasie ;)
a modem/tt/++ nie planuje byc
arsenal rozgromil brage 6-0 info dla tych co nie ogladali meczu
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 15 2010 03:08pm
http://www.livescore.com/

INFO dla tych nie ogladali meczu i uczciwe +1
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Sep 15 2010 03:11pm
Co powiecie na jutrzejszy mecz Anderlecht - Zenit?
Myślę czy by nie postawić 1k na Anderlecht.

Niby liga belgijska dopiero ruszyła, ale już ma 3 zw. 1 remis.. a inne drużyny wcale nie są takie słabe.
Z kolei liga rosyjska ruszyła dużo wcześniej, Zenit jest na pierwszym miejscu z bodajże 17 zw. i 2 remisami, 0 porażek., ale co z tego, skoro mocne u nich zespoły to tylko CSKA, Rubin i Spartak :P
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 15 2010 03:13pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 22:11)
Co powiecie na jutrzejszy mecz Anderlecht - Zenit?
Myślę czy by nie postawić 1k na Anderlecht.

Niby liga belgijska dopiero ruszyła, ale już ma 3 zw. 1 remis.. a inne drużyny wcale nie są takie słabe.
Z kolei liga rosyjska ruszyła dużo wcześniej, Zenit jest na pierwszym miejscu z bodajże 17 zw. i 2 remisami, 0 porażek., ale co z tego, skoro mocne u nich zespoły to tylko CSKA, Rubin i Spartak :P


imo ryzykowny zaklad

rosjanie bogaci i maja dobrych zawodnikow
Member
Posts: 19,587
Joined: Sep 15 2008
Gold: 13.36
Sep 15 2010 03:24pm
Quote (rollen @ 15 Sep 2010 23:13)
imo ryzykowny zaklad

rosjanie bogaci i maja dobrych zawodnikow


Dnipro też bogate i ma dobrych zawodników, a Lech ich pozamiatał.
Sam nie wiem.. może poczekać lepiej na rewanże w LM.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 15 2010 03:27pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 17:24)
Dnipro też bogate i ma dobrych zawodników, a Lech ich pozamiatał.
Sam nie wiem.. może poczekać lepiej na rewanże w LM.


mozesz cos postawic ale nie 1k
ja stawiam 50fg ze zenit wygra :P
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 15 2010 03:28pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 22:24)
Dnipro też bogate i ma dobrych zawodników, a Lech ich pozamiatał.
Sam nie wiem.. może poczekać lepiej na rewanże w LM.


masz czelsi i arsenal pewniaki
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 15 2010 03:32pm
Quote (Tedd @ 15 Sep 2010 23:11)
Co powiecie na jutrzejszy mecz Anderlecht - Zenit?
Myślę czy by nie postawić 1k na Anderlecht.

Niby liga belgijska dopiero ruszyła, ale już ma 3 zw. 1 remis.. a inne drużyny wcale nie są takie słabe.
Z kolei liga rosyjska ruszyła dużo wcześniej, Zenit jest na pierwszym miejscu z bodajże 17 zw. i 2 remisami, 0 porażek., ale co z tego, skoro mocne u nich zespoły to tylko CSKA, Rubin i Spartak :P


Moge sie zalozyc o 200 fg, moj Zenit. Lmk.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 15 2010 03:34pm
Cieszy wygrana 2-0, szkoda ze tylko 1 bramka uznana Higuianowi ,
Real oddal 36 strzalow i padly tylko 2 bramki :C moj boze ; /
Stekelenburg zawodnikiem meczu
Go Back To Polska Topic List
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll