Co powiecie na jutrzejszy mecz Anderlecht - Zenit?
Myślę czy by nie postawić 1k na Anderlecht.
Niby liga belgijska dopiero ruszyła, ale już ma 3 zw. 1 remis.. a inne drużyny wcale nie są takie słabe.
Z kolei liga rosyjska ruszyła dużo wcześniej, Zenit jest na pierwszym miejscu z bodajże 17 zw. i 2 remisami, 0 porażek., ale co z tego, skoro mocne u nich zespoły to tylko CSKA, Rubin i Spartak
