Quote (Saygon @ Sep 6 2010 03:34pm)
Yhm, ja nie trawie wiekszosci sserii dluzszych niz 24-25 najczesciej to crapy cuz kazdy tasiemiec zmienia sie po czasie w gowno.
dla mnie moze byc dlugie anime jesli jest dobre ale filery mnie poprostu dobijaja....juz jest H.O.T.D 10 i Kaichou 23 ....
a propo Black Lagoona to masz 2 sezony plus ova