Quote (Owner_16 @ Jul 10 2010 01:28pm)
Nike AIR Affect III
co myślicie na temat kupna tych bucików ?
wyrosłem już z chodzenia w adidaskach ;(
Quote (saszas @ Jul 8 2010 10:35pm)
jedz do decathlonu.
od 15zl za zwykle klasyczne do 60 za takie juz fajniejsze.
potwierdzam ta fajne rzeczy mozna znalezc
This post was edited by elkabel on Jul 10 2010 06:33am