d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev165666768691249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,029
Joined: Mar 22 2010
Gold: 9,118.00
Mar 23 2010 07:47am
dlaczego niewyświetlają mi sie emotki niemoge wstawiac linków z yt etc :) czyli gdzie szukac wszystkiego dla nwoego usera :)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 23 2010 08:07am
szuka ktos osoby ??

Soso orb here
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Mar 23 2010 08:24am
Ok w takim razie szukam osob chętnych do grania od razu po resecie...
Softcore Europe Ladder
Lista Osób na chwile obecna:
1.Ja - soso blizz
2.Down ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=170871 ) - sosos blizz
3.Kycprian (nie ma konta na jsp) - ele dudu
4.?? zaki - soso orb

szukam jeszcze 4 osob...
Member
Posts: 10,181
Joined: Jul 18 2005
Gold: 1,280.00
Mar 23 2010 08:35am
Quote (gostek987 @ 23 Mar 2010 15:24)
Ok w takim razie szukam osob chętnych do grania od razu po resecie...
Softcore Europe Ladder
Lista Osób na chwile obecna:
1.Ja - soso blizz
2.Down ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=170871 ) - sosos blizz
3.Kycprian (nie ma konta na jsp) - ele dudu
4.?? zaki - soso orb

szukam jeszcze 4 osob...

soska light/blizz
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 23 2010 09:03am
Quote (kubaty @ 23 Mar 2010 15:35)
soska light/blizz


przydalby sie jeszcze jakis pala, necro, barb :P
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 23 2010 09:33am
Quote (WildMike @ 23 Mar 2010 14:47)
dlaczego niewyświetlają mi sie emotki niemoge wstawiac linków z yt etc :) czyli gdzie szukac wszystkiego dla nwoego usera :)


taka dola multi
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 23 2010 10:07am
ej mozna podczas resetu korzystac z bn ??

przeciez serwery wylaczaja :huh:
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 23 2010 10:15am
Quote (zaki @ 23 Mar 2010 17:07)
ej mozna podczas resetu korzystac z bn ??

przeciez serwery wylaczaja :huh:


nie mozna
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Mar 23 2010 10:35am
Quote (SuperAmazonka @ Mar 23 2010 02:03pm)
Tylko że odrazu po banie, zrobilem nowe konto i nick był już zajęty :(


spróbuj zrobic te postac jak ci calkowicie usuna konto (jeżeli jest anulowane), bo ta postac tam jest i na razie nie mozesz chyba.
zreszta 90 w dni, o ile dobrze pamietam, wygasaja postaci to sprobuj wtedy :]
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,342.16
Trader: Trusted
Mar 23 2010 10:49am
Quote (Pokor @ Mar 23 2010 06:35pm)
spróbuj zrobic te postac jak ci calkowicie usuna konto (jeżeli jest anulowane), bo ta postac tam jest i na razie nie mozesz chyba.
zreszta 90 w dni, o ile dobrze pamietam, wygasaja postaci to sprobuj wtedy :]


ale skoro konto anulowane to ono nie istenije wiec powinien moc zrobic nazwe postaci. jesli teraz nie mozesz to po 90 dniach jedynie
Go Back To Polska Topic List
Prev165666768691249Next
Add Reply New Topic New Poll