d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16566676869205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Apr 19 2011 07:52am
Quote (CoD_id @ 19 Apr 2011 15:33)
[SPOJLER W KURWE]



a jak ja sobie przypominam to od razu bylo wiadomo kto go zrzucil. nie bylo wiadomo kto pozniej wyslal zamachowca zeby chlopaka dobil.
a i jeszcze brakuje mi motywu walki na miecze - BRAN v JOFREY. I czy był gdzieś pokazany najmłodszy ze Starków? Ricon? (nie pamietam pisowni ;o)


tak, rickon sie przewijal kilkukrotnie, chociazby podczas przyjazdu Roberta do Winterfell jak Starkowie stoja w rzadku (oprocz Jona oczywiscie), Rickon stoi najbardziej po prawo kolo Catelyn.

Mnie badziewiem zalecialo jak spotkali tego duzego jelenia tuz przed podjeciem wilkorow, te larwy na ciele byly tak chujowo rozlozone i tak chujowo sie trzymaly, ze widac od razu, ze ktos je wzial tam i rozsypal na makiecie...
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Apr 19 2011 09:06am
Quote (iridius @ Apr 19 2011 03:38pm)
oj nie jestem pewien czy tak było wiadomo (ale mogę się mylić)
Heh no musza iść na skróty jak w 10ep chcą się wyrobić z pierwszym tomem, choć imo lepiej by się to oglądało np w 22 ep, widać że czasem się spieszyli troszkę ;)


"Teraz Bran ujrzał jej twarz. Oczy miała zamknięte, usta rozchylone. Potrząsała złotcistymi włosami, kołysząc głową z boku na bok. Bez trudu rozpoznał Królową."

This post was edited by ARRY on Apr 19 2011 09:07am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 19 2011 11:04am
obejrzalem pierwszy odcinek got i mam mieszane uczucia. moze potem napisze cos wiecej bo nie chce tak na goraco
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 20 2011 01:11pm
wpisalem sobie "gra o tron" na allegro bo pomyslalem ze fajny plakat moglby byc z tego motywu neda na tronie i troche sie podlamalem bo ksiazka ma nowe - filmowe wydanie. dla mnie beznadzieja, zabilo klimatyczna oldschoolowa okladke poprzedniego wydania
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Apr 20 2011 01:21pm
Quote (cOr @ Apr 20 2011 09:11pm)
wpisalem sobie "gra o tron" na allegro bo pomyslalem ze fajny plakat moglby byc z tego motywu neda na tronie i troche sie podlamalem bo ksiazka ma nowe - filmowe wydanie. dla mnie beznadzieja, zabilo klimatyczna oldschoolowa okladke poprzedniego wydania


Nowość.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Apr 25 2011 03:46am
Drugi odcinek dostepny na ciemnymwarezie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 25 2011 03:51am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 25 Apr 2011 10:46)
Drugi odcinek dostepny na ciemnymwarezie.


juz dawno sciagniete ale wstrzymuje sie do wyjscia napisow. wolne jest to moze ktos sie pospieszy ;]
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 25 2011 07:22am
ok, obejrzany drugi odcinek. bez fajerwerkow ale dobrze odwzorowuje ksiazke.

tylko scena z mycahem i atakiem nymerii byla troche biednawa. ale tak to ok
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 25 2011 07:27am
Warto przeczytac cala sage? Bo szukam czegos ciekawego.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Apr 25 2011 07:43am
Quote (kefir @ Apr 25 2011 02:27pm)
Warto przeczytac cala sage? Bo szukam czegos ciekawego.


Negatywne opinie nt tej sagi mozna policzyc na palcach jednej reki.
Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869205Next
Add Reply New Topic New Poll