Quote (Van_the_man @ 12 Jun 2010 01:30)
będziesz na kempie? W ogóle ktoś z forumka się wybiera na tegoroczny kemp? Ja narazie zbieram ekipe i mam jakoś zamiar zamówic bilety w lipcu.
Ja jadę z moją dziewczyną, w tym roku drugi raz, mamy już bilety. Drugi ziomek zastanawia się, rozchodzi się głównie o kasę.
Zobaczymy.