d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16566676869220Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 17 2010 03:40am
do gory ;)
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 17 2010 04:26am
Ostatnio na imprezie dostalem marlboro 100 po starej akcyzie za 10,20, normalnie relikt :D
Member
Posts: 1,733
Joined: Jun 27 2009
Gold: 14.01
Warn: 100%
Feb 17 2010 04:28am
nie pale,nie temat dla mnie....wypierdalam
Member
Posts: 8,573
Joined: Oct 23 2006
Gold: 344,072.65
Feb 17 2010 05:08am
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95 ;)
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Feb 17 2010 05:10am
Nivy spalilem pare papierosoww, ale nie potrafie sie zaciagnac. idzie mama tez nie dziala. ni eiwem co robic. zielelsko moze bym pojaral ale nie wim. to podobno jesyt bardziej szkoldiwe, a ja nie chce byuc chory czy takie tam. ale bob marlley na 100% wiecie opcb. naarai, pozdro, dzieki,.
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Feb 17 2010 05:14am
Quote (Krycha @ Feb 17 2010 11:08am)
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95 ;)


dla mnie srednie, wole moje LM Mentolowe ktore sa o niebo lepsze od tych frostow, wlasnie ide jednego zapalic :D
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Feb 17 2010 06:13am
Quote (Krycha @ Feb 17 2010 12:08pm)
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95 ;)


Całkiem w porządku, fajny chłód w tchawicy ;DD.

Camele > wszystko <3
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Feb 17 2010 11:17am
rzucam fajki
tak
Member
Posts: 23,530
Joined: May 28 2007
Gold: 190.00
Feb 17 2010 11:18am
co mozecie powiedziec o tych e-papierosach?
Member
Posts: 3,285
Joined: Dec 28 2009
Gold: 12.67
Feb 17 2010 11:19am
Quote (Leothyr @ Oct 6 2009 08:28pm)
Nie, ja wychylam głowę ponad mur :angry:

W życiu nie zapaliłem papierosa.

ja zapalilem i nie radze ...
w drugiej klasie podstawowej

Go Back To Polska Topic List
Prev16566676869220Next
Add Reply New Topic New Poll