☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev
1
65
66
67
68
69
220
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 50379
Replies: 2193
Track Topic
DnBBoY
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
9,169.00
#661
Feb 17 2010 03:40am
do gory
Yoshimitsu1_MoS
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold
:
26.37
#662
Feb 17 2010 04:26am
Ostatnio na imprezie dostalem marlboro 100 po starej akcyzie za 10,20, normalnie relikt
Karam_BotUF
Member
Posts: 1,733
Joined: Jun 27 2009
Gold
:
14.01
Warn: 100%
#663
Feb 17 2010 04:28am
nie pale,nie temat dla mnie....wypierdalam
Krycha
Member
Posts: 8,573
Joined: Oct 23 2006
Gold
:
344,072.65
#664
Feb 17 2010 05:08am
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#665
Feb 17 2010 05:10am
Nivy spalilem pare papierosoww, ale nie potrafie sie zaciagnac. idzie mama tez nie dziala. ni eiwem co robic. zielelsko moze bym pojaral ale nie wim. to podobno jesyt bardziej szkoldiwe, a ja nie chce byuc chory czy takie tam. ale bob marlley na 100% wiecie opcb. naarai, pozdro, dzieki,.
DnBBoY
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
9,169.00
#666
Feb 17 2010 05:14am
Quote (Krycha @ Feb 17 2010 11:08am)
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95
dla mnie srednie, wole moje LM Mentolowe ktore sa o niebo lepsze od tych frostow, wlasnie ide jednego zapalic
Reactivek
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold
:
95.66
#667
Feb 17 2010 06:13am
Quote (Krycha @ Feb 17 2010 12:08pm)
Co powiecie o Malboro Frost? Teraz jest ich jeszcze sporo w sklepach które je zakpiły i są po 9.95
Całkiem w porządku, fajny chłód w tchawicy ;DD.
Camele > wszystko
SleepNowInThe Fire
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold
:
17.16
#668
Feb 17 2010 11:17am
rzucam fajki
tak
dystryb
Member
Posts: 23,530
Joined: May 28 2007
Gold
:
190.00
#669
Feb 17 2010 11:18am
co mozecie powiedziec o tych e-papierosach?
metalheart3945
Member
Posts: 3,285
Joined: Dec 28 2009
Gold
:
12.67
#670
Feb 17 2010 11:19am
Quote (Leothyr @ Oct 6 2009 08:28pm)
Nie, ja wychylam głowę ponad mur
W życiu nie zapaliłem papierosa.
ja zapalilem i nie radze ...
w drugiej klasie podstawowej
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
65
66
67
68
69
220
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact