Quote (Viking SM @ Mon, Dec 29 2008, 02:59pm)
melee dla magika? wymysliles cos nowego chyba 
tak jak mowi ls_playa, nawet wczoraj z takim grałem. Ma laske z ee + charmy i robe z dex. Mag ma baze 50dex wiec na poczatek to lepiej niz fighter
Quote (Marselus @ Mon, Dec 29 2008, 02:59pm)
pozdrawiam bersekerapl
jak masz spamowac to nie tu.
Quote (Ls_Playa @ Mon, Dec 29 2008, 03:05pm)
btwL 79 wlasnie wbilem

gz:)
This post was edited by Zeratulll on Dec 29 2008 08:19am