To nie można już, kurwa, przeklinać? Pierwsze słyszę.
zamknąć to gówno! :locked:
temat śmierdzi próżnym plusjedynkowaniem zakraszonym pompowaniem własnego ego i prowokowaniem innych,zazwyczaj kulturalnych i miłych użytkowników do negatywnych reakcji,ja bym to zamknął w pizdu jak wyżej,tak jak pajacyka.
:locked:
pajacyk to akurat temat który pomaga chorym dzieciom
Cztery ultra latwe reporciki
