Quote (Last_Hope @ Apr 20 2023 11:01pm)
Eminence in the shadow odpuszczam po 2 odcinkach…
Reincarnated as a slime po 3 odcinkach tez odpuszczam…
Stray dogs po 2 odcinkach odpuszczam… :(
Zaczynam tower of god.
Dajcie znac, jakbym popelbial blad.
Moje top to:
Akame ga kill
Demon slayer
My hero akademia
Tokyo Ghoul 2 serie.
To tak aby rozjasnic co lubie :wub:
eminence pamietam pierwssze 3-4 odcinki byly mid potem sie rozkreca.
a slime mi sie podobal od poczatku wiec moze poprostu nie twoj klimat isekaiow