d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1652653654655656717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Apr 27 2023 10:51pm
Quote (hef @ Apr 26 2023 08:23am)
Tam jest dobry rozpierdol. Tylko trzeba oglądać upload z dobrym bitratem bo np CDA na czasami chujowy i pikseluje jak szybko obraz skacze


Nie jestem wymagającym odbiorcą i aktualnie oglądam na telefonie- obraz wydaje się płynny i nawet w 480p wygląda ok :D
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Apr 30 2023 05:10am
Oglądał ktoś Monster? Wszyscy propsują, anime top. Ogladnąłem i jakoś mnie nie przekonało. Fajnie się oglądało, nawet spoko historia, ale 10/10 to bym nie dał za chuja
Member
Posts: 6,792
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 30 2023 03:47pm



oshi no ko, anime ktore pojawilo sie z pizdy i aktualnie jest top2 na malu. oglada to ktos?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 1 2023 04:30am
nie siedzę w temacie, ale kuzyn mnie kiedyś zaraził Full Metal Alchemist i przyjemnie mi się to oglądało, fakt faktem, to było x lat temu.
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
May 1 2023 09:20am
demonslayer tak oddaje dopiero 4 odcinki a ja juz pelne majty
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
May 1 2023 09:22am
Quote (Last_Hope @ Apr 20 2023 11:01pm)
Eminence in the shadow odpuszczam po 2 odcinkach…
Reincarnated as a slime po 3 odcinkach tez odpuszczam…
Stray dogs po 2 odcinkach odpuszczam… :(
Zaczynam tower of god.

Dajcie znac, jakbym popelbial blad.

Moje top to:
Akame ga kill
Demon slayer
My hero akademia
Tokyo Ghoul 2 serie.

To tak aby rozjasnic co lubie :wub:



eminence pamietam pierwssze 3-4 odcinki byly mid potem sie rozkreca.
a slime mi sie podobal od poczatku wiec moze poprostu nie twoj klimat isekaiow
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
May 1 2023 09:26am
Quote (Thelema @ Apr 30 2023 11:47pm)
https://shinden.pl/res/images/genuine/364583.jpg


oshi no ko, anime ktore pojawilo sie z pizdy i aktualnie jest top2 na malu. oglada to ktos?



widzialem na tiktoku ze to jakis kpop type beat xd raczej nie odpale bo moja aktualna lista do obejrzenia przybrala kurwa grubo a ja tylko demon slayer ogladam i gram w poe
akame ga kill

black lagoon

heavenly delusion

hell
paradise

Zetsuen no tempest

Suzume no Tojimari FILM

deadman wonderland

mashle


i jeszcze kilka mam w zakladkach na kompie

This post was edited by firstmurloc on May 1 2023 09:27am
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 1 2023 09:49am
Quote (firstmurloc @ May 1 2023 04:26pm)
widzialem na tiktoku ze to jakis kpop type beat xd raczej nie odpale bo moja aktualna lista do obejrzenia przybrala kurwa grubo a ja tylko demon slayer ogladam i gram w poe
akame ga kill

black lagoon

heavenly delusion

hell
paradise

Zetsuen no tempest

Suzume no Tojimari FILM

deadman wonderland

mashle


i jeszcze kilka mam w zakladkach na kompie


Ja właśnie obejrzałem najnowszy odcinek i teraz trzeba czekać :(
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
May 1 2023 09:56am
Quote (Pozdrawiam @ May 1 2023 05:49pm)
Ja właśnie obejrzałem najnowszy odcinek i teraz trzeba czekać :(



no ja ogladalem wczoraj i mysle czy mangi nie poczytam bo jak mam tydzien czekac na 20 min ogladania to w koncu oszaleje
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 1 2023 10:01am
Quote (firstmurloc @ 1 May 2023 17:56)
no ja ogladalem wczoraj i mysle czy mangi nie poczytam bo jak mam tydzien czekac na 20 min ogladania to w koncu oszaleje


Dlatego pierdole, wolę poczekać te 20 tygodni i cały sezon ojebać na hita. Poza tym jest od chuja tych chińskich bajek to w międzyczasie się ogladnie kilka tytułów
Go Back To Polska Topic List
Prev1652653654655656717Next
Add Reply New Topic New Poll