d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1650651652653654717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 17 2023 05:55am
Quote (hef @ Apr 16 2023 11:29am)
Czekam na cały sezon, pojebało by mnie jakbym musiał czekać tydzień na odcinki. Teraz się zabieram za tego bleacha, a później przerwa od anime z mocami itp. Znalazłem coś takiego jak Monster, ponoć fabuła rozdupca


Ja nie wytrzymalem i odpalilem wczoraj demon slayera

E: a wiadomo kiedy nowy sezon my hero akademia?

This post was edited by Last_Hope on Apr 17 2023 05:56am
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Apr 17 2023 07:06am
Quote (Last_Hope @ 17 Apr 2023 13:55)
Ja nie wytrzymalem i odpalilem wczoraj demon slayera

E: a wiadomo kiedy nowy sezon my hero akademia?


Dopiero się skończył więc pewnie z rok czekania
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 17 2023 07:37am
Quote (hef @ Apr 17 2023 03:06pm)
Dopiero się skończył więc pewnie z rok czekania


:(
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 17 2023 01:58pm
Jak skończę z poe to zabieram się za bajki bo już zrobiła się spora lista
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 18 2023 02:34pm
Quote (Last_Hope @ Mar 14 2023 11:13pm)
Macie do polecenia cos z takimi emocjonujacymi walkami i jakas fajna fabula? Cos co dziala na emocje…


Quote (firstmurloc @ Mar 14 2023 11:52pm)
demon slayer. chociaz duzo osob mowi ze fabula nie jest jakas mega, to wedlug mnie byla calkiem dobra.
xd jak nie ogladales tasiemca naruto to tam fabula jest w chuj dobra i walki tez git, ale zaczynanie od 1 serii w 2023 moze byc troche bolesne, pierwsze odcinki poprostu czuc ze są w chuj stare. a shippuden to juz klasa totalna.


A jeszcze cos innego fajnegio? ;_;
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 18 2023 02:35pm
Quote (firstmurloc @ Mar 14 2023 11:59pm)
jeszcze reincarnated as slime, eminence in shadow i tower of god. w sumie we wszystkich trzech walki mi sie mega podobaly, a fabula w 1 i 3 mega siadla. eminence in the shadow ogladalem bo lubie jak mc jest w chuj op xD ale fabula nie byla mega wybitna.


Co z tych wybrac jako pierwsze?
Member
Posts: 10,797
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Apr 18 2023 03:11pm
Quote (Last_Hope @ Apr 18 2023 10:35pm)
Co z tych wybrac jako pierwsze?


slime ma chyba z 50 odcinkow. tower of god jest rownie dobry ale ma tylko 12-13.

eminence in shadow ja bym postawil na rowni. ale inni moze nie. bo to troche parodia isekai anime, glowny bohater udaje ze jest postacią drugoplanową a tak naprawde jest w chuj op. no wiec zaczalbym od slime ^^
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 18 2023 04:24pm
Quote (Last_Hope @ Apr 18 2023 10:35pm)
Co z tych wybrac jako pierwsze?


jak wieza boga ci podejdzie to po ostatnim odcinku bedziesz tylko wkurwiony ze nie ma drugiego sezonu, bo zakonczyli w takim momencie ze czlowiek jest tylko bardziej spragniony. slime dojebany ale to isekai wiecej zalezy od gustu. shadow mam dopiero w planowanych to nie wiem
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2023 04:31pm
W tym roku chyba DB super#2 ma wyjść, y?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 19 2023 12:56pm
Quote (firstmurloc @ Apr 18 2023 11:11pm)
slime ma chyba z 50 odcinkow. tower of god jest rownie dobry ale ma tylko 12-13.

eminence in shadow ja bym postawil na rowni. ale inni moze nie. bo to troche parodia isekai anime, glowny bohater udaje ze jest postacią drugoplanową a tak naprawde jest w chuj op. no wiec zaczalbym od slime ^^


I tak sa sobre sceny walk? Takie epickie?
Jak w akame ga kill albo my hero akademia albo demon slayer?
Go Back To Polska Topic List
Prev1650651652653654717Next
Add Reply New Topic New Poll