d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1649650651652653717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,800
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 7 2023 01:31am
Jest drugi sezon Ancient magus bride, fajny klimat miała ta baja, taki magiczny i uspokajający
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 8 2023 12:56pm
Quote (hef @ Mar 15 2023 07:21am)
Bongou stray dogs. Fajne walki, fabuła dodupcona


Zobacze sobie.
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Apr 9 2023 06:19am
Quote (Thelema @ Apr 7 2023 09:31am)
Jest drugi sezon Ancient magus bride, fajny klimat miała ta baja, taki magiczny i uspokajający



ja zaczalem ogladac cos tam lv 9999 na malu w topce seasonal. no i pare serii wyszlo 1 kwietnia ale obczaje jak sie pokonczą. na bierzaco tylko KnY.
Member
Posts: 4,600
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 9 2023 06:21am
Quote (firstmurloc @ Apr 9 2023 02:19pm)
ja zaczalem ogladac cos tam lv 9999 na malu w topce seasonal. no i pare serii wyszlo 1 kwietnia ale obczaje jak sie pokonczą. na bierzaco tylko KnY.


szczerze jakos nie rozumiem zachwytu KnY, pierwszy sezon ok super fabulą super nuta, drugi sezon fabula o polowe w dół a potem to juz tragedia, oczywiscie to moja opinia, aczkolwiek dziwi mnie popularnosc tego anime
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Apr 13 2023 12:39am
Zajebiste to kuroko. Idealnie się skończyło na 3 sezonach, więcej to by była przesada. Mi się bardzo podobało, tylko, że lubię kosza oglądać. Jak ktoś nie lubi koszykówki to wątpię żeby mu siadła ta baja
Member
Posts: 10,521
Joined: Sep 24 2012
Gold: 30.00
Warn: 20%
Apr 15 2023 05:03pm


-_-
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Apr 15 2023 05:10pm
siurek w dloni jak mysle ze jutro nowy odcinek demonslayera.
Quote (hef @ Apr 13 2023 08:39am)
Zajebiste to kuroko. Idealnie się skończyło na 3 sezonach, więcej to by była przesada. Mi się bardzo podobało, tylko, że lubię kosza oglądać. Jak ktoś nie lubi koszykówki to wątpię żeby mu siadła ta baja

jeszcze jest film mozesz obczaic ale nie pamietam do konca czy byl gorszy czy lepszy od serii
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Apr 16 2023 03:29am
Quote (firstmurloc @ 16 Apr 2023 01:10)
siurek w dloni jak mysle ze jutro nowy odcinek demonslayera.


Czekam na cały sezon, pojebało by mnie jakbym musiał czekać tydzień na odcinki. Teraz się zabieram za tego bleacha, a później przerwa od anime z mocami itp. Znalazłem coś takiego jak Monster, ponoć fabuła rozdupca
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Apr 16 2023 10:54pm
nie znam gorszego uczucia niz obejrzec odcinek anime i tydzien czekac na kolejny
Member
Posts: 37,048
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Apr 17 2023 12:56am
Ogladnąłem bleacha nowego na hita. W sumie spoko się zapowiada. Gdzieś mi się obiło, że to jakby zupełnie nową historia i nie trzeba znać wcześniejszych rzeczy, ale chuja prawda.
Go Back To Polska Topic List
Prev1649650651652653717Next
Add Reply New Topic New Poll