siurek w dloni jak mysle ze jutro nowy odcinek demonslayera.
Quote (hef @ Apr 13 2023 08:39am)
Zajebiste to kuroko. Idealnie się skończyło na 3 sezonach, więcej to by była przesada. Mi się bardzo podobało, tylko, że lubię kosza oglądać. Jak ktoś nie lubi koszykówki to wątpię żeby mu siadła ta baja
jeszcze jest film mozesz obczaic ale nie pamietam do konca czy byl gorszy czy lepszy od serii