Quote (ripp1337 @ Aug 9 2013 01:50pm)
bo dmga mu nie znerfili : P
thresh dalej silny, ale juz chyba nie az tak po prostu, 25% nerfa na skalowaniu i troche bazowych to duzo
ah, nie sledze od dlugiego czasu nerfuw wiec nawet nie wiem. ale wydawalo mi sie wlasnie ze pasywke z e mu znerfili

Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 01:51pm)
nidalka to postac do wygrywania gier, nie od supportowania bronze guwien
wole supportowac guwnobronze treszem czy czyms innym z cc+survi i wygrac dla mojego carry linie tak mocno ze przeciwny ad bedzie miec sto lv mniej, niz grac nida poobijac troche i nie potrafic nia sensownie bronic swojego najedzonego carry
This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 05:53am