d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev164656667681473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2013 05:46am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 12:44)
tresz>blitz
fajne plejsy sa tresz adc+blitz



tresz banned czesto na rankedach.
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:46am
Quote (vbnm @ Aug 9 2013 01:46pm)
tresz banned czesto na rankedach.


no jego sie firstpickuje albo banuje :|
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 9 2013 05:47am
mysle, ze troche jeszcze z przyzwyczajenia, bo dostal nerfy
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:48am
Quote (vbnm @ Aug 9 2013 01:42pm)
Osobiście jeśli mam supportować to tylko blitzem, czasami (rzadko) złapie kogoś to mój gówniany bot partner wyłapie killa i już e-morde ma uśmiechniętą (gj blitz, wp!). Nie widzę sensu grania nida na bocie (chyba, że full ap i trapujesz krzaki + 0 wardów) 0 cc i gowniany heal.


milion uszkodzen + attack speed z heala + wizja
rzeczywiscie xD
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 9 2013 05:49am
Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 01:48pm)
milion uszkodzen + attack speed z heala + wizja
rzeczywiscie xD


no rzeczywiscie, bo poke ma malo reliable, wizja co najwyzej w krzakach
brak cc i survi eliminuje nidalee jako viable support
oczywiscie raz na iles gier trafi sie ktos, kto trafia kazda dzide/kto zre kazda dzide i wtedy taka nidalee moze miec sens, ale bez jaj, nie trzeba miec duzo mozgu zeby ja pokonac
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:50am
Quote (ripp1337 @ Aug 9 2013 01:47pm)
mysle, ze troche jeszcze z przyzwyczajenia, bo dostal nerfy


a i tak na 1lv bije mocniej od adc xd
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 9 2013 05:50am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 01:50pm)
a i tak na 1lv bije mocniej od adc xd


bo dmga mu nie znerfili : P
thresh dalej silny, ale juz chyba nie az tak po prostu, 25% nerfa na skalowaniu i troche bazowych to duzo
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:51am
Quote (ripp1337 @ Aug 9 2013 01:49pm)
no rzeczywiscie, bo poke ma malo reliable, wizja co najwyzej w krzakach
brak cc i survi eliminuje nidalee jako viable support
oczywiscie raz na iles gier trafi sie ktos, kto trafia kazda dzide/kto zre kazda dzide i wtedy taka nidalee moze miec sens, ale bez jaj, nie trzeba miec duzo mozgu zeby ja pokonac


nidalka to postac do wygrywania gier, nie od supportowania bronze guwien
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 05:51am
Quote (ripp1337 @ Aug 9 2013 01:50pm)
bo dmga mu nie znerfili : P
thresh dalej silny, ale juz chyba nie az tak po prostu, 25% nerfa na skalowaniu i troche bazowych to duzo


ah, nie sledze od dlugiego czasu nerfuw wiec nawet nie wiem. ale wydawalo mi sie wlasnie ze pasywke z e mu znerfili :o

Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 01:51pm)
nidalka to postac do wygrywania gier, nie od supportowania bronze guwien


wole supportowac guwnobronze treszem czy czyms innym z cc+survi i wygrac dla mojego carry linie tak mocno ze przeciwny ad bedzie miec sto lv mniej, niz grac nida poobijac troche i nie potrafic nia sensownie bronic swojego najedzonego carry

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 05:53am
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
Aug 9 2013 06:05am
Quote (Saskey @ 9 Aug 2013 11:51)
ah, nie sledze od dlugiego czasu nerfuw wiec nawet nie wiem. ale wydawalo mi sie wlasnie ze pasywke z e mu znerfili :o


z całym szacunkiem, ale jeśli nie jesteś czegoś pewien, nie masz w jakimś temacie konkretnej wiedzy, to na chuj wtrącasz swoje 5 groszy? xd
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667681473Next
Add Reply New Topic New Poll