☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
64
65
66
67
68
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86651
Replies: 4117
Track Topic
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#651
Dec 13 2012 09:04am
Quote (Bozia @ Dec 12 2012 01:36pm)
destro fajny miś
fajny ale po pewnym czasie nudzi, i nie wiem czy wyciagne nim najwiekszy dps
Karzelek
Member
Posts: 2,087
Joined: Nov 27 2012
Gold
:
0.15
Warn: 60%
#652
Dec 13 2012 09:05am
graj tym co ci sie podoba ziomek
XCaroPLX
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold
:
13,058.04
#653
Dec 14 2012 02:40pm
ma ktos moze pp na sell za golda bl horda ?
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#654
Dec 14 2012 05:03pm
lolex dostalem 3h suspa za afkowanie na bg ;DDDDDDDDDDD
nie uzywalem botow ani niczego od miesiecy
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#655
Dec 14 2012 05:06pm
Quote (Latwiak @ Dec 14 2012 11:03pm)
lolex dostalem 3h suspa za afkowanie na bg ;DDDDDDDDDDD
nie uzywalem botow ani niczego od miesiecy
Sa teraz auto suspy jak dostaniesz za duzo afk reportow.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#656
Dec 14 2012 05:24pm
Winterveil dzis sie zaczyna
PeZet
Member
Posts: 10,977
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
3,671.00
#657
Dec 15 2012 05:29am
Quote (Pozer @ 15 Dec 2012 00:24)
Winterveil dzis sie zaczyna
a co to?
Karzelek
Member
Posts: 2,087
Joined: Nov 27 2012
Gold
:
0.15
Warn: 60%
#658
Dec 15 2012 05:32am
Quote (Latwiak @ Dec 15 2012 12:03am)
lolex dostalem 3h suspa za afkowanie na bg ;DDDDDDDDDDD
nie uzywalem botow ani niczego od miesiecy
napisz do mnie na bg ziomex
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#659
Dec 15 2012 06:30am
Quote (Przemozeus @ Dec 15 2012 11:29am)
a co to?
Swieta Bozego Narodzenia w swiecie World of Warcraft.
mnichqt
Banned
Posts: 4
Joined: Dec 21 2012
Gold
:
0.00
#660
Dec 21 2012 07:09am
Witam. Czy jest tu ktoś dobry na arenach, kto gra na Outlandzie?
This post was edited by mnichqt on Dec 21 2012 07:11am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
64
65
66
67
68
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact