d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16465666768116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 30 2012 05:12pm
Quote (Hver @ 30 Nov 2012 19:20)
pociśnie ktoś dla 2 osób cory 1-20?

1-20 cory. :D
Miłego festiwalu ripów.

This post was edited by Xasthur on Nov 30 2012 05:13pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 30 2012 05:23pm
jeszcze ripa nie zaliczylem na hc :]

ale tylko 60 + 5 mam

brak czasu

This post was edited by rollen on Nov 30 2012 05:23pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 30 2012 05:42pm
Ja też nie.
Monkiem wszedłem na A3. Daję radę, ale w razie DC nie ma szans, więc wolę nie ryzykować solo.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 30 2012 06:00pm
Quote (Xasthur @ 1 Dec 2012 00:42)
Ja też nie.
Monkiem wszedłem na A3. Daję radę, ale w razie DC nie ma szans, więc wolę nie ryzykować solo.


ja jeszce beliala nie zabilem


def all rez life regen

This post was edited by rollen on Nov 30 2012 06:01pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 30 2012 07:42pm
Quote (Xasthur @ Nov 30 2012 11:12pm)
1-20 cory. :D
Miłego festiwalu ripów.


już 51 mamy, pora spać.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 1 2012 06:34pm
da ktos wp do azmo nightmare?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 2 2012 03:26am
Jak nikt nie da to po 13 moge Ci dac :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 3 2012 02:48am
No z tymi uberami to można pomyśleć ^^ Tylko dps ino jeszcze za słaby na a3 się wbiłem i przez katapulty na lajcie no ale tak naprawde w Heart of Sin i Core się zacznie ^^
Ale za 5 mil igg latać na a3 to jeszcze patch do tylu bylo nie mozliwe heh....a teraz :D
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 3 2012 03:09am
imo za slabe staty mamy jeszcze - musi być solidy stuff zeby nie zdechnac.
Farmić trzeba - farmić.
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Dec 3 2012 04:07am
nie wiem czy jest sens iśc na ubery na mp0, 5% szansy jest że dropnie materiały to ringa ? :P
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768116Next
Add Reply New Topic New Poll