d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev164656667684030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 18 2011 08:16am
Quote (Saygon @ Sep 18 2011 03:36pm)
To. Ogarniety team bedzie go focusowal jak najsyzbciej.


Umiejętny nocturne nie wpierdala się pierwszy w team fight.

Quote (doktor_ironia @ Sep 18 2011 04:19pm)
LOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL


Nie jestem w stanie odnieść się do argumentu.

This post was edited by Ezraaa on Sep 18 2011 08:24am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 18 2011 08:19am
Quote (Ezraaa @ Sep 18 2011 04:16pm)
Umiejętny nocturne nie wpierdala się pierwszy w team fight.


LOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2011 08:28am
Quote (Ezraaa @ Sep 18 2011 02:16pm)
Umiejętny nocturne nie wpierdala się pierwszy w team fight.



Nie jestem w stanie odnieść się do argumentu.


Nocturne czesto jest inicjatorem. Oczywko nie robi sie go pod glass cannona. ;]

This post was edited by kefir on Sep 18 2011 08:28am
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 18 2011 08:31am
Quote (Ezraaa @ Sep 18 2011 04:16pm)
Umiejętny nocturne nie wpierdala się pierwszy w team fight.



Nie jestem w stanie odnieść się do argumentu.


przeciez noc jest jednym z najlepszych inicjatorow
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 18 2011 08:35am
Quote (ARRY @ Sep 18 2011 04:31pm)
przeciez noc jest jednym z najlepszych inicjatorow


Quote (kefir @ Sep 18 2011 04:28pm)
Nocturne czesto jest inicjatorem. Oczywko nie robi sie go pod glass cannona. ;]


Zgadzam się z tym, ale szkoda nie wykorzystać elementu zaskoczenia, jakim jest ulti nocturne'a. Jak gram w ogóle tą postacią, to tylko w premade z kumplami - w mid / late game trzymają się we 4ke razem, latają po jungli przeciwnika, czyszczą lane'y, ja zaś trzymam się na zasięgu ulti - wtedy gdy przeciwnik używa motywu ataku z zaskoczenia, to ludzie ode mnie zaczynają inicjować tf, wtedy wpierdalam się z ulti (tworzy swojego rodzaju amok u przeciwników) wlatuję w carry i pozamiatane. Udaje się w 80% tfach.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2011 08:38am
Quote (Ezraaa @ Sep 18 2011 02:35pm)
Zgadzam się z tym, ale szkoda nie wykorzystać elementu zaskoczenia, jakim jest ulti nocturne'a. Jak gram w ogóle tą postacią, to tylko w premade z kumplami - w mid / late game trzymają się we 4ke razem, latają po jungli przeciwnika, czyszczą lane'y, ja zaś trzymam się na zasięgu ulti - wtedy gdy przeciwnik używa motywu ataku z zaskoczenia, to ludzie ode mnie zaczynają inicjować tf, wtedy wpierdalam się z ulti (tworzy swojego rodzaju amok u przeciwników) wlatuję  w carry i pozamiatane. Udaje się w 80% tfach.


Musi zaskakiwac boty. Czas wyprobowac na ludziach.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 18 2011 08:39am
Quote (kefir @ Sep 18 2011 04:38pm)
Musi  zaskakiwac boty. Czas wyprobowac na ludziach.


Fakt faktem, na rankedach jeszcze nie grałem nocturnem, ale na pubach sprawdza się świetnie.
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Sep 18 2011 08:42am
Quote (Ezraaa @ Sep 18 2011 04:39pm)
Fakt faktem, na rankedach jeszcze nie grałem nocturnem, ale na pubach sprawdza się świetnie.


kurwa na pubach to mozna soraka gre kerowac -_-
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Sep 18 2011 08:43am
Quote (Shald @ Sep 18 2011 02:42pm)
kurwa na pubach to mozna soraka gre kerowac  -_-


potwierdzam
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 18 2011 08:49am
Quote (Shald @ Sep 18 2011 04:42pm)
kurwa na pubach to mozna soraka gre kerowac  -_-


i wszystko na ten temat :D
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667684030Next
Closed New Topic New Poll