Quote (ARRY @ Sep 18 2011 04:31pm)
przeciez noc jest jednym z najlepszych inicjatorow
Quote (kefir @ Sep 18 2011 04:28pm)
Nocturne czesto jest inicjatorem. Oczywko nie robi sie go pod glass cannona. ;]
Zgadzam się z tym, ale szkoda nie wykorzystać elementu zaskoczenia, jakim jest ulti nocturne'a. Jak gram w ogóle tą postacią, to tylko w premade z kumplami - w mid / late game trzymają się we 4ke razem, latają po jungli przeciwnika, czyszczą lane'y, ja zaś trzymam się na zasięgu ulti - wtedy gdy przeciwnik używa motywu ataku z zaskoczenia, to ludzie ode mnie zaczynają inicjować tf, wtedy wpierdalam się z ulti (tworzy swojego rodzaju amok u przeciwników) wlatuję w carry i pozamiatane. Udaje się w 80% tfach.