Nie spoilować mi SoA

Zaczął mnie wkurwiać więc zostawiłem sobie cały sezon do obejrzenia jak już wyjdzie, ok
Walking Dead s02e03 jak na razie tragiczny, masa pierdolenia
O, powieszony zombie

ok, zabawna scena
E: Kurwa nie mogę, pół odcinka pierdolenia, o życiu, śmierci, bogu i guwnie
kurwa
czemu kolejny serial z potencjałem poszedł w pizdę, drugie Jericho się zrobiło
ja pierdolę
E2: Jedyny pozytywny akcent do męskie zachowanie Shane'a na końcu :>
This post was edited by Leothyr on Nov 3 2011 05:50am