d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16465666768206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 12 2011 05:40pm
I jeszcze to, że czasem na start mam 603 golda, a czasem 8xx.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 05:41pm
Quote (doktor_ironia @ May 13 2011 01:40am)
I jeszcze to, że czasem na start mam 603 golda, a czasem 8xx.


Jak grasz w trybie all random, lub sam wybierasz losowego bohatera to masz 200 g wiecej tak jak w docie.

Jak grasz wybranym bohaterem to masz 600.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 05:44pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2011 01:41)
Jak grasz w trybie all random, lub sam wybierasz losowego bohatera to masz 200 g wiecej tak jak w docie.

Jak grasz wybranym bohaterem to masz 600.


Warto dodać, że jeśli zrobisz repick to tracisz 200 golda na start.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 05:45pm
Quote (Peu @ May 13 2011 01:44am)
Warto dodać, że jeśli zrobisz repick to tracisz 200 golda na start.


w sumie tak jak w docie ;P
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 05:47pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2011 01:45)
w sumie tak jak w docie ;P


Nie grałem w dote :<
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 05:48pm
Quote (Peu @ May 13 2011 01:47am)
Nie grałem w dote :<


RZAL
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 12 2011 05:56pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2011 01:48)
RZAL


MIMO TO JESTEM ZAJEBISTYM GRACZEM LOL
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2011 05:58pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2011 01:48)
RZAL


Dota jest gorzej zbalansowana i duzo ubozsza pod wzgledem technicznym.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2011 05:59pm
Quote (Saygon @ May 13 2011 01:58am)
Dota jest gorzej zbalansowana i duzo ubozsza pod wzgledem technicznym.


chodzi o tradycje
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 12 2011 06:02pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2011 01:59)
chodzi o tradycje


No tak, ale wiadomo, ze prekursor zostanie wyparty przez nastepcow.

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=258803 no kurwa pieknie. Dlatego mi laguje.
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768206Next
Add Reply New Topic New Poll