Quote (EustachyMotyka @ 15 Sep 2011 13:55)
jak jest bez systemu to te 200/300zł mozna zaoszczedzic albo przeznaczyc na cos lepszego
bez systemu sprzedają chyba tylko asusy...
Pokaż mi lapka HP czy Toshibe bez windy?
This post was edited by Siematoja on Sep 15 2011 06:11am