d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev16465666768875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Sep 15 2011 05:37am
Poleci ktoś jakąś porządną kartę dźwiękową + głośniki. Cena<jakość. Więc limitu ceny nie daję.
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Sep 15 2011 05:37am
Quote (EustachyMotyka @ Sep 15 2011 01:34pm)
no mysle ze bf3 ci na nim pojdzie
/e czy te linki co dalem nie dzialaja?


tak nie dzialaja
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 15 2011 05:39am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Sep 2011 13:34)
no mysle ze bf3 ci na nim pojdzie
/e czy te linki co dalem nie dzialaja?


Działają, dobrze jest.

A takie małe pytanie z offtopem. Kiedy ta beta d3 rusza i po jakim czasie od premiery bety najprawdopodobniej będzie mozna kupić diavolo 3?
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Sep 15 2011 05:54am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Sep 2011 11:53)
z systemem czy bez?


obojętnie

Quote (markov @ 15 Sep 2011 11:53)
http://www.x-kom.pl/p/70697-notebook-laptop-15,6-msi-ge620dx-443xpl-i5-2430m-4gb-500-dvd-rw.html
Szukaj czegos z minimum takimi parametrami. 4GB ramu juz masz, 1 slot wolny jeszcze.. i5-2430m, do tego nVidia GeForce GT555M..


O GE620DX znalazłem temat na notebookcheck, że ta grafa jest strasznie dupna i są spadki fps w co drugim lapku i nie da się grać.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 15 2011 05:55am
Quote (Siematoja @ 15 Sep 2011 13:54)
obojętnie



O GE620DX znalazłem temat na notebookcheck, że ta grafa jest strasznie dupna i są spadki fps w co drugim lapku i nie da się grać.


jak jest bez systemu to te 200/300zł mozna zaoszczedzic albo przeznaczyc na cos lepszego
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Sep 15 2011 06:11am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Sep 2011 13:55)
jak jest bez systemu to te 200/300zł mozna zaoszczedzic albo przeznaczyc na cos lepszego


bez systemu sprzedają chyba tylko asusy...

Pokaż mi lapka HP czy Toshibe bez windy?

This post was edited by Siematoja on Sep 15 2011 06:11am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Sep 15 2011 06:33am
Quote (Siematoja @ 15 Sep 2011 14:11)
bez systemu sprzedają chyba tylko asusy...

Pokaż mi lapka HP czy Toshibe bez windy?


skoro zalezy ci na hp albo toszybie to nvm
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Sep 15 2011 07:14am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Sep 2011 14:33)
skoro zalezy ci na hp albo toszybie to nvm


Zależy mi na najlepszym możliwym sprzęcie za tą cenę.
Nie wierzę w awaryjność/bezawaryjność jakiejś marki.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 15 2011 07:40am
Quote (EustachyMotyka @ Sep 15 2011 12:50pm)


coś podobnego ziomkowi złożylem wczoraj :DD
tylko dysk samsunga F3 i ocz SxS zasilacz ;]
płyta git reszta tak samo, teraz tylko mam mu gtx 260 dojebać do środka;]
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768875Next
Add Reply New Topic New Poll