d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16465666768966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 10:30am
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:

skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 23 2011 10:31am
Quote (KRULIK @ 23 May 2011 18:30)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:

skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.


Wylacz transfer danych, oraz uzywaj tylko sieci 2G, problem z glowy.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 10:34am
Quote (markov @ 23 May 2011 18:31)
Wylacz transfer danych, oraz uzywaj tylko sieci 2G, problem z glowy.


No właśnie mam zaznaczone tylko 2g, a ikonka cały czas była i kasa leciała. Dopiero teraz jak usunąłem tą konfigurację co sam wprowadziłem to jest ok, ale w razie czego nie będę mógł skorzystać z neta.

"Wyłącz transfer danych" - tylko mi to tak jak dziecku trzeba wytłumaczyć ;)
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 23 2011 10:34am
Quote (KRULIK @ 23 May 2011 17:30)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:

skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.


Widżet "Zarządzanie energią".
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 10:37am
Quote (toyo @ 23 May 2011 18:34)
Widżet "Zarządzanie energią".


Nie mogę znaleźć. Po kolei poproszę.
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
May 23 2011 10:39am
Quote (KRULIK @ May 23 2011 05:30pm)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:

skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.



U mnie wystarczy wylaczyc 'Data Enabled' - pierwsza opcja w tym samym menu gdzie wlaczasz/wylaczasz 3G siec (Settings -> Wireless & Network settings -> Mobile networks). Jak to wylaczysz to nie musisz sie bac ze telefon przypadkiem polaczy sie z netem, nie trzeba tez usuwac konfiguracji ni nic. A jak bedziesz chcial z netu skorzystac, to wlaczysz to z powrotem i gitara.
Member
Posts: 1,871
Joined: Jun 16 2006
Gold: 7.35
May 23 2011 10:50am
nie wiem jak to u ciebie, ale u mnie menu>ustawienia>sieci zwykle i bezprzewodowe>siec komorkowa (wlacz wylacz)
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 23 2011 12:15pm
Quote (Marvel_pl @ 23 May 2011 18:50)
nie wiem jak to u ciebie, ale u mnie menu>ustawienia>sieci zwykle i bezprzewodowe>siec komorkowa (wlacz wylacz)


Dokładnie to. Doszedłem do tego po poście IHateEverythingAboutYou. Thx.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 23 2011 12:44pm

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji HTC Holiday pojawi się w ofercie amerykańskiej sieci AT&T.
Na pokładzie tego smartfona znajdą się: 4,5-calowy ekran o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), dwurdzeniowy układ Qualcomm MSM8660 o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz aparat o matrycy 8 Mpix.
Całość ma działać pod kontrolą Androida 2.3.4 Gingerbread.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 23 2011 01:06pm
Quote (imnoise @ 23 May 2011 19:44)
http://s2.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2011/05/HTC-EVO-4G-Display.jpg
Według niepotwierdzonych jeszcze informacji HTC Holiday pojawi się w ofercie amerykańskiej sieci AT&T.
Na pokładzie tego smartfona znajdą się: 4,5-calowy ekran o rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli), dwurdzeniowy układ Qualcomm MSM8660 o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz aparat o matrycy 8 Mpix.
Całość ma działać pod kontrolą Androida 2.3.4 Gingerbread.


moim zdaniem co ma wiecej niz te 4 cale to sie juz zalicza do tabletow
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768966Next
Add Reply New Topic New Poll