Quote (KRULIK @ May 23 2011 05:30pm)
Muszę doubla jebnąć, żeby podbić temat, gdyż mam kolejne pytanie:
skonfigurowałem przed chwilą internet, jakieś tam pierdoły się wpisywało, a tu nagle samo mi się połączyło i cały czas kasę ciągnęło. Na szczęście miałem mało na koncie i już się wyzerowało. Pytanie się nasuwa - jak to kontrolować? Że łączę się tylko kiedy chcę i zaraz rozłączam. Miałem na tym paseczku na górze ikonkę z dwoma strzałkami i za cholerę nie wiem jak to wyłączyć.
U mnie wystarczy wylaczyc 'Data Enabled' - pierwsza opcja w tym samym menu gdzie wlaczasz/wylaczasz 3G siec (Settings -> Wireless & Network settings -> Mobile networks). Jak to wylaczysz to nie musisz sie bac ze telefon przypadkiem polaczy sie z netem, nie trzeba tez usuwac konfiguracji ni nic. A jak bedziesz chcial z netu skorzystac, to wlaczysz to z powrotem i gitara.