Quote (Promote @ 25 Sep 2010 00:25)
ja bym to raczej tak rozlozyl:
40% umiejetnosci
40% stres
20% fart
bo jak nie ma stresu to zdajesz, chyba ze nie masz farta i cie obleje za dynamike jazdy lub zachowanie wobec innych uczestnikow ruchu

dlaczego umiejetnosci = stres? - bo jak sie stresujesz jak diabli to i tak o wiekszosci umiejetnosci raczej mozna zapomniec, do tego jeszcze jeden zly impuls i przesiadka ( zagrozenie bezpieczenstwa ruchu drogowego )
ja to mniej wiecej tak widze

ja to kurwa dopiero zdam jak sie przestane stresowac

jutro jade na dodatkowe to jeszcze pare rzeczy przecwicze i sie wyznaczam