d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16465666768125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 27 2010 12:40pm
Jutro egzamin na motor.
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Sep 27 2010 12:43pm
Quote (Leothyr @ Sep 27 2010 06:40pm)
Jutro egzamin na motur.


fix'd b)
gl

This post was edited by zidan3 on Sep 27 2010 12:44pm
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 12:46pm
Quote (eshi @ Sep 27 2010 06:27pm)
Chillout : )  wiadomo ze na teorii duzo wiekszy stres , bo przypał oblać , ale mało kto oblewa wiec bedzie git !


Dokładnie :> Ch. bym przyszedł na kolejny termin, ale przypał oblać teorię i topić kasę :)
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Sep 27 2010 12:47pm
ktoś się orientuje ile teraz kosztuje
kurs na prawo jazyd kategorii A lub C?
mam już B i myśle o czymś więcej :D
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Sep 27 2010 12:54pm
A 800-1200 na C sporo 3-5 tyś bodajże, zależy od ośrodka w jakim robisz.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Sep 27 2010 01:02pm
Quote (Leothyr @ Sep 27 2010 06:40pm)
Jutro egzamin na motor.


ja juz posiadam owe prawko
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 27 2010 01:04pm
Quote (czerwikavp @ Sep 27 2010 08:33pm)
Ja jeszcze dlugo nie bede mial :D %%%%%%%%%%%%%%%%%%


Masz się kurwa czym chwalić.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 27 2010 01:07pm
Quote (Promote @ 25 Sep 2010 00:25)
ja bym to raczej tak rozlozyl:
40% umiejetnosci
40% stres
20% fart

bo jak nie ma stresu to zdajesz, chyba ze nie masz farta i cie obleje za dynamike jazdy lub zachowanie wobec innych uczestnikow ruchu :)
dlaczego umiejetnosci = stres? - bo jak sie stresujesz jak diabli to i tak o wiekszosci umiejetnosci raczej mozna zapomniec, do tego jeszcze jeden zly impuls i przesiadka ( zagrozenie bezpieczenstwa ruchu drogowego )
ja to mniej wiecej tak widze B)


ja to kurwa dopiero zdam jak sie przestane stresowac :(
jutro jade na dodatkowe to jeszcze pare rzeczy przecwicze i sie wyznaczam
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2010 01:09pm
Quote (piterek131 @ Sep 27 2010 05:27pm)
sie nie rozjeb ;p


powodzenia


Zapeszyłeś kurwa.

1 trasa po mieście 10 minutowa rozgrzewka.
Wracam na dom i jadymy w trasę na cmentarz do dziadków 70km w 1 stronę .
Ofc w drodze powrotnej musiałem wykurwić w dzika ...
Lekko więc autku nic się nie stało a dzik się wyjebał i udawał biedronkę ( młody jeszcze był ).


This post was edited by SMERF on Sep 27 2010 01:10pm
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Sep 27 2010 01:10pm
Quote (SilveeR @ Sep 27 2010 06:54pm)
A 800-1200 na C sporo 3-5 tyś bodajże, zależy od ośrodka w jakim robisz.


a orientujesz się może ile godzin trzeba wyjeździć w kat. A lub C?
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768125Next
Add Reply New Topic New Poll