d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev164656667682653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:39pm
Our members have made a total of 312,898,520 posts

czy nie jest to fascynujace?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 11 2010 03:42pm
Quote (Gogetttaa @ 11 Aug 2010 22:39)
Our members have made a total of 312,898,520 posts
czy nie jest to fascynujace?


fap fap?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 03:42pm
Quote (Gogetttaa @ Aug 11 2010 09:39pm)
Our members have made a total of 312,898,520 posts
czy nie jest to fascynujace?


To jest ciekawe ; d


csdig---------224
Patryk1991-205
crev0--------168
lyzeff--------166
trojan3k-----144
groch55-----116
MadZombie--95
lszcz----------95
Grigo---------93
Prezes-------83
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 03:43pm
jezcze powinno pisać ile twórca zarobił xD
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 03:43pm
Quote (MadZombie @ Aug 11 2010 11:42pm)
To jest ciekawe ; d


csdig---------224
Patryk1991-205
crev0--------168
lyzeff--------166
trojan3k-----144
groch55-----116
MadZombie--95
lszcz----------95
Grigo---------93
Prezes-------83
kto jest na tej liście to musi się oddalić
Quote (Patryk1991 @ Aug 11 2010 11:43pm)
jezcze powinno pisać ile twórca zarobił xD

Piszę po polsku!

This post was edited by jedz_mi_z_dupy on Aug 11 2010 03:43pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 03:44pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 11 2010 09:43pm)
jezcze powinno pisać ile twórca zarobił xD


PISZĘ PO POLSKU : DDDDDDDDDDDDDDDddddddddddd

"Jeszcze powinno być napisane..."

Fajnie by było.
Member
Posts: 5,434
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.01
Aug 11 2010 03:45pm
4 posty i ide spac

e/ 3

This post was edited by Gogetttaa on Aug 11 2010 03:45pm
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 11 2010 03:45pm
Quote (XoXOMEGAXoX @ Aug 11 2010 09:35pm)
ide zaraz do kumpla bedziemy palic i chlac :D


OJEJUMATOZCURKO GZ

e:
emotka ofc :wallbash:

e: PISZE PO POLSKU

This post was edited by HillOvCypress on Aug 11 2010 03:46pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 03:45pm
Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 17:42)
To jest ciekawe ; d


csdig---------224
Patryk1991-205
crev0--------168
lyzeff--------166
trojan3k-----144
groch55-----116
MadZombie--95
lszcz----------95
Grigo---------93
Prezes-------83


suaby jetem

Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 17:44)
PISZĘ PO POLSKU : DDDDDDDDDDDDDDDddddddddddd

"Jeszcze powinno być napisane..."

Fajnie by było.


a jak by to było gdyby tej strony nie bylo :P
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 03:46pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 11 2010 11:45pm)
suaby jetem



a jak by to było gdyby tej strony nie bylo  :P


tak wiemy, prowokacja
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667682653Next
Closed New Topic New Poll