Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 17:42)
To jest ciekawe ; d
csdig---------224
Patryk1991-205
crev0--------168
lyzeff--------166
trojan3k-----144
groch55-----116
MadZombie--95
lszcz----------95
Grigo---------93
Prezes-------83
suaby jetem
Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 17:44)
PISZĘ PO POLSKU : DDDDDDDDDDDDDDDddddddddddd
"Jeszcze powinno być napisane..."
Fajnie by było.
a jak by to było gdyby tej strony nie bylo