d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16465666768495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 10:54am
taaa i 4x 7 pool? XD
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 10:56am
a musi byc ? przeciez mozna w sc2 gadac
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 5 2010 11:22am
Quote (zYwi3c @ 5 Aug 2010 17:08)
Moze zbierzemy dzisiaj z 8 graczy z JSP ( Jakis TS / Vent ) i pogramy sobie 4v4 for fun ?


jak dla mnie ciekawsza opcja jest zebrac sie we 4 i grac ranked
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2010 11:42am
Quote (cOr @ 5 Aug 2010 19:22)
jak dla mnie ciekawsza opcja jest zebrac sie we 4 i grac ranked


Radi juz masz tego sc ? czy dalej sciemnia ;< ?
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 5 2010 11:47am
Potrzebuje kompana do pogrania 2v2 bo juz mnie kurwica bierze jak mam grac z jakimis debilami.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 11:49am
ja mgoe sprubowac ;p
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 5 2010 11:51am
Quote (m4rc1n3k @ 5 Aug 2010 18:56)
a musi byc ? przeciez mozna w sc2 gadac


probowales tego crapu uzywac do rozmowy? :< ja wlasnie przedluzylem moj serwer teamspeaka o 3 miechy :)

Quote (cOr @ 5 Aug 2010 19:22)
jak dla mnie ciekawsza opcja jest zebrac sie we 4 i grac ranked


chetny dzis wieczor? mam juz jednego ziomka, wiec ty i zywiec jeszcze i beda 4 osoby :)

This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2010 11:52am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 5 2010 11:53am
tak gralem dzis z kolega z naszego forum ;] i dzialalo dobrze
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 5 2010 11:54am
Quote (fro5tbite @ 5 Aug 2010 19:51)
probowales tego crapu uzywac do rozmowy? :< ja wlasnie przedluzylem moj serwer teamspeaka o 3 miechy :)



chetny dzis wieczor? mam juz jednego ziomka, wiec ty i zywiec jeszcze i beda 4 osoby :)


Jestem chetny od teraz nawet, akurat w wowie siedze, ale jak bedziecie gotowy to relog
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 5 2010 11:56am
Nie mam mikrofonu i tsa. ;c
Go Back To Polska Topic List
Prev16465666768495Next
Add Reply New Topic New Poll