Quote (m4rc1n3k @ 5 Aug 2010 18:56)
a musi byc ? przeciez mozna w sc2 gadac
probowales tego crapu uzywac do rozmowy? :< ja wlasnie przedluzylem moj serwer teamspeaka o 3 miechy

Quote (cOr @ 5 Aug 2010 19:22)
jak dla mnie ciekawsza opcja jest zebrac sie we 4 i grac ranked
chetny dzis wieczor? mam juz jednego ziomka, wiec ty i zywiec jeszcze i beda 4 osoby
This post was edited by fro5tbite on Aug 5 2010 11:52am