d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 15 2010 01:49pm
Oglądam Multi Liga Mistrzów i wieje nudą.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 15 2010 01:50pm
Quote (Komandos @ Sep 15 2010 07:46pm)
czy ja kurwa dobrze widze w programie tv?polska telewizja nie transmituje meczu juve-lech?


Polsat?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 15 2010 02:10pm
Quote (Madrista @ 15 Sep 2010 21:50)
Polsat?


LE jest tylko na tv4 niestety.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 15 2010 02:12pm
po meczu ibra 2 gole w 2 minuty :P
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 15 2010 02:12pm
Ładna kontra i bramka Milanu, Ronaldinho dobrze zagrał.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 15 2010 02:47pm
Quote (Patryk1991 @ Sep 15 2010 09:12pm)
po meczu ibra 2 gole w 2 minuty :P


na chuj to piszesz? wszyscy ogladali i to widzieli..

Quote (blinky_mail @ Sep 15 2010 09:53pm)
a ty po chuj komentujesz ?


bo mnie wkurwia jego bezsensownosc w kazdym poscie

This post was edited by Shapiro on Sep 15 2010 02:55pm
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 15 2010 02:53pm
Quote (Shapiro @ 15 Sep 2010 21:47)
na chuj to piszesz? wszyscy ogladali i to widzieli..


a ty po chuj komentujesz ?

Quote (Shapiro @ 15 Sep 2010 21:47)
bo mnie wkurwia jego bezsensownosc w kazdym poscie


+1 / jego sprawa ;x


Quote (rollen @ 15 Sep 2010 21:57)
bez wulgaryzmow plox


spierdalaj "plox"



This post was edited by blinky_mail on Sep 15 2010 03:01pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 15 2010 02:57pm
Quote (Komandos @ 15 Sep 2010 20:46)
czy ja kurwa dobrze widze w programie tv?polska telewizja nie transmituje meczu juve-lech?


lol a po co jak sa politycy i telenowele i realityszouy?


Quote (blinky_mail @ 15 Sep 2010 21:53)
a ty po chuj komentujesz ?


bez wulgaryzmow plox



This post was edited by rollen on Sep 15 2010 02:58pm
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 15 2010 02:57pm
Co z Ribberym? Kontuzjowany jest czy jak?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 15 2010 02:59pm
Quote (Shapiro @ 15 Sep 2010 16:47)
na xxxxxxx to piszesz? wszyscy ogladali i to widzieli..



bo mnie xxxxxxxjego bezsensownosc w kazdym poscie


pod flame podchodzi
topoco komentac jak wszyscyogaldali?
pocoinetrnet istenije jak wszyscy o wszystkim wiedza :O
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll