d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1646566676898Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 8 2011 12:56pm
Quote (elfisher @ 8 Oct 2011 19:09)
zdajesz sobie sprawe, za kilka tysiecy lekkim chujem na to wylozysz?
do tego dochodzi ewentualny wyjazd do porzadnego salonu, z tego co slyszalem w PL najlepsze sa w wawie, poznaniu i krakowie ale nazw salonow nie znam


junior ink i dark star
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 8 2011 01:21pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Oct 8 2011 08:53pm)
/facepalm

Bo tatuaze nie moga przedstawiac niczego glupiego, musza byc powazne, w koncu ma sie 40 lat, powazny wiek.


Powiem w ten sposób, dla mnie możesz sobie wytatuować kutasa na czole, osobiście nie chciałbym chodzić z tego typu tatuażem przez całe życie.
Member
Posts: 1,706
Joined: Sep 15 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2011 02:09pm
Quote (elfisher @ 8 Oct 2011 19:09)
zdajesz sobie sprawe, za kilka tysiecy lekkim chujem na to wylozysz?
do tego dochodzi ewentualny wyjazd do porzadnego salonu, z tego co slyszalem w PL najlepsze sa w wawie, poznaniu i krakowie ale nazw salonow nie znam


zdaję sobie z tego sprawę, muszę popytać w tat studio w Gdańsku, są ponoć w opór dobrzy.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Oct 10 2011 03:29pm
temat stoi, wrzucam dobre dziarki !

Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Oct 10 2011 03:58pm
Quote (elfisher @ Oct 8 2011 06:20pm)
bo to jest dziwne, moze maja jakies specjalne tusze albo maszynki? cholera wie, ale troche drogo zaplaciles. ja mam tribala od lokcia do nadgarstka i zaplacilem 250zl w salonie. tylko ze mnie przez pierwszy tydzien nakurwialo caly czas, spac w nocy nie moglem bo jak tylko dotknalem reka czegos to sie zaraz budzilem, a smarowanie tego 3 razy dziennie kremem to byly istne tortury, a najlepsze jest to, ze po 2 miesiacach mialem to samo jak poprawialem :)


tribale --> zajebiste tatuaze :facepalm:
Member
Posts: 12,905
Joined: Dec 21 2007
Gold: 0.81
Oct 10 2011 06:17pm
Quote (VinS @ 8 Oct 2011 19:56)
junior ink i dark star


moja zona robila sobie tatuaz w wawie -> juniorink. profeska w chuj.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Oct 10 2011 08:13pm
jak Wawa to na pewno Gulestus co do Oldschooli, New-Traditional, co do newschoola i dobrych dziarek kolorowych to Bartek Panas (Caffeine Tattoo).
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 10 2011 09:09pm
Quote (CrazyHunter @ 10 Oct 2011 23:58)
tribale --> zajebiste tatuaze :facepalm:


twoja reka wydziarana czy moja?
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 11 2011 12:22am
Quote (b5t @ 11 Oct 2011 01:17)
moja zona robila sobie tatuaz w wawie -> juniorink.  profeska w chuj.


junior i carlos z dark star zdobywają sporo nagród na konwencjach na całym świecie. niestety, co za tym idzie, trzeba im płacić jak za zboże
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Oct 11 2011 08:55am
Quote (VinS @ 11 Oct 2011 08:22)
junior i carlos z dark star zdobywają sporo nagród na konwencjach na całym świecie. niestety, co za tym idzie, trzeba im płacić jak za zboże


nie mówicie przypadkiem o blackstar ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1646566676898Next
Add Reply New Topic New Poll