d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev164656667681249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 23 2010 05:33am
Quote (SuperAmazonka @ Mar 23 2010 11:14am)
Zanowane miałem kiedyś konto na d2 z moim fajnym nickiem (całkiem niedawno). Chciałem go zrobić na nowym koncie, lecz pisze że jest zajęty :o
Czy to oznacza, że nigdy już nie zrobie swojego nicku, czy że konto zostanie mi odbanowane po upływie np. miesiąca?


Jesli miales bana na acc na ktorym byla ta postac to prawdopodobnie ktos zajal ci ten nick. Dlatego nie mozesz go ty zrobic a i po ewentualnym unbanie nie odzyskasz postaci.
Banned
Posts: 6,267
Joined: Apr 22 2005
Gold: 0.00
Mar 23 2010 05:43am
Quote (SuperAmazonka @ 23 Mar 2010 13:14)
Zanowane miałem kiedyś konto na d2 z moim fajnym nickiem (całkiem niedawno). Chciałem go zrobić na nowym koncie, lecz pisze że jest zajęty :o
Czy to oznacza, że nigdy już nie zrobie swojego nicku, czy że konto zostanie mi odbanowane po upływie np. miesiąca?


Jaki ten nick ? ~~

e: bo niedawno sobie zajelem dwa Barbarzynca i Amazonka :)

This post was edited by D0WN on Mar 23 2010 05:44am
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Mar 23 2010 06:02am
Szukam ekipy na nowy ladder prawdopodobnie dla dwoch osob (soso blizz i ele dudu)
Moge grac bez zadnych ograniczen czasowych i nie mam zamiaru przestac przed 7 rano tak wiec pm me :P
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 23 2010 06:03am
Quote (CoD_id @ Mar 23 2010 12:33pm)
Jesli miales bana na acc na ktorym byla ta postac to prawdopodobnie ktos zajal ci ten nick. Dlatego nie mozesz go ty zrobic a i po ewentualnym unbanie nie odzyskasz postaci.


Tylko że odrazu po banie, zrobilem nowe konto i nick był już zajęty :(
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Mar 23 2010 06:09am
Ok w takim razie szukam osob chętnych do grania od razu po resecie...
Softcore Europe Ladder
Lista Osób na chwile obecna:
1.Ja - soso blizz
2.Down ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=170871 ) - sosos blizz
3.Kycprian (nie ma konta na jsp) - ele dudu

This post was edited by gostek987 on Mar 23 2010 06:10am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Mar 23 2010 06:23am
Quote (SuperAmazonka @ Mar 23 2010 12:03pm)
Tylko że odrazu po banie, zrobilem nowe konto i nick był już zajęty :(


A jaki to byl name? Jesli jakis rly meni gosi to mogl ci jakis name bot zajebac ; )
Banned
Posts: 6,267
Joined: Apr 22 2005
Gold: 0.00
Mar 23 2010 06:25am
Quote (CoD_id @ 23 Mar 2010 14:23)
A jaki to byl name? Jesli jakis rly meni gosi to mogl ci jakis name bot zajebac ; )


Taki jak ma tutaj, kurde ja po pijaku wklepalem cos aka amnazonka i caly czas mysalem ze tam pisze amazonka :D
No ale nick Barbarzynca mam
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Mar 23 2010 07:14am
Ok w takim razie szukam osob chętnych do grania od razu po resecie...
Softcore Europe Ladder
Lista Osób na chwile obecna:
1.Ja - soso blizz
2.Down ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=170871 ) - sosos blizz
3.Kycprian (nie ma konta na jsp) - ele dudu
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,340.26
Trader: Trusted
Mar 23 2010 07:24am
sa juz informacje o ktorej godzine w polsce zawita 1.13 ?
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Mar 23 2010 07:46am
Quote (Lewy @ Mar 23 2010 03:24pm)
sa juz informacje o ktorej godzine w polsce zawita 1.13 ?


sa, o 17 wylaczaja serwy reset bedzie do 19-20 (max do 23.00)
Go Back To Polska Topic List
Prev164656667681249Next
Add Reply New Topic New Poll